Yönetmeyi iyi bilirim

Yönetmeyi iyi bilirim
Yayınlama: 27.02.2024
A+
A-
CHP Karşıyaka Belediye Başkan Adayı Behice Yıldız İşçimenler Ünsal, İzmir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Dilek Gappi, İGC Genel Sekreteri Mehlika Gökmen, İGC Yönetim Kurulu Üyesi Esat Erçetingöz, 9 Eylül Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Macit Sefiloğlu’nu İGC Uluslararası Basın Merkezi’nde ziyaret etti.
Karşıyaka’yı Türkiye’nin ve İzmir’in gözdesi yapmak istediğini dile getiren Behice Yıldız İşçimenler Ünsal, uzun yıllardır kamu, özel sektör ile STK’ların yönetimlerinde bulunduğunu hatırlattı. Ünsal, yöneticilik deneyimine güvendiğini söyledi.
Ünsal, Karşıyaka’da seçilmesi halinde gerçekleştirmeyi hedeflediği projeleri de anlattı ve şehri yönetirken yaşlılar, çocuklar, engelliler ve dezavantajlı grupları öncelikleyeceklerini söyledi. Ünsal, yerel basının kent için önemini vurguladı.
Yaklaşan yerel seçimlerde Behice Yıldız İşçimenler Ünsal’a başarılar dileyen İGC Başkanı Dilek Gappi, Karşıyaka’da kadın bir belediye başkan adayının bulunmasından büyük bir mutluluk duyduğunu dile getirdi. Karşıyaka’nın kadını, erkeği ve Cumhuriyet’i ile çağdaş yaşamın bir simgesi olduğunu ifade eden Gappi, İGC olarak bu değerleri savunan herkesin yanında olduklarını ifade etti.
Top yekûn bir mücadeleye ihtiyacın olduğunu söyleyen Gappi, Karşıyaka için doğru iş birliklerinin ve doğru çalışmaların kente çok önemli katkı sağlayacağını belirtti.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.