Sözde Değil Özde’ Belediyecilik İçin Geliyoruz

Sözde Değil Özde’ Belediyecilik İçin Geliyoruz
Yayınlama: 25.02.2024
A+
A-

Karabağlar bahaneye doymuş icraat diyor

AK Parti Karabağlar Belediye Başkan Adayı Mehmet Sadık Tunç, çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor.  Karabağlar’ın 1 Nisan’dan sonra AK Parti ile gerçek belediyecilik anlayışına kavuşacağını vurgulayan Başkan Adayı Tunç, “Biz başkaları gibi bahane üretmek için bu yola çıkmadık. Sözde değil, özde belediyecilik için geliyoruz. Hemşehrilerimiz müsterih olsun, Karabağlar’ın karabahtı 1 Nisan’da son bulacak” dedi.

İlçenin en işlek cadde ve sokaklarında esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Adayı Tunç, hemşehrilerinin talep ve önerilerini dikkatle dinledi. Gittiği her sokak, girdiği her dükkânda Karabağlar’ın bundan böyle samimi ve içten bir anlayışla yönetileceğini vurgulayan Başkan Adayı Tunç’u, “Hemşehrilerimiz mevcut yerel yönetim anlayışından bıktıklarını dile getiriyor. Yoldaki çukurlardan kiminin arabasının alt takımı arıza yapmış, kimi esnafımız her yağmur dükkanının su basmasından maddi ve manevi zarar görmüş.  Bu bıkkınlık 1 Nisan’da sona erecek. İlçemizde yaşayan, iş yapan herkesin yanında olacağız” ifadelerini kullandı.

Bahane yok iş var
Mevcut yerel yönetimin, vatandaşlara seçim öncesi verdiği sözleri yerine getirmek yerine, sadece bahane üreterek zaman kazanmaya çalıştığına değinen Başkan Adayı Tunç, “Bu ilçede 6 yıl kaymakamlık yaptım. Beni Kaymakamlık dönemimden tanıyorsunuz. Kaymakam iken nasıl kapım açık ise, bana nasıl ulaşabiliyorsanız Belediye Başkanlığı’mda da aynı anlayışı göreceksiniz. İlçemizi hep birlikte ortak akılla yöneteceğiz, birlikte güzelleştireceğiz. Yaptıklarım yapacaklarımızın teminatıdır diyor, bunun rahatlığı ve gururu ile sizlere söz veriyorum” şeklinde konuştu.

Soyut değil somut belediyecilik yapacağız
Mevcut yerel yönetimin bir belediyeden çok adeta fikir kulübü gibi çalıştığını da dile getiren Başkan Adayı Tunç, Karabağlar’da belediyecilik hizmetlerine dönüp bakıldığında, ortada insana ve emeğe dokunan, ele  gelir bir hizmetten çok, bahane için üretilen bir fikirler ile dolu olduğuna vurgu yaparak, “Mevcut yönetimin hizmet isteyen vatandaşa sadece umut sattığını ama ilçede vatandaşa tek bir hizmet yapmadıklarını, tek bir katma değer üretmediklerini söyledi. Bu tip soyut belediyecilik anlayışına karşıyım. Bunun için belediye için sahaya indik. 1 Nisan’dan sonra hemşehrilerimiz insana dokunan, somut icraat ve hizmetler üreten AK Belediyecilik ile buluşturacağız” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.