Has Romanlar Has Başkanların yanında

Has Romanlar Has Başkanların yanında
Yayınlama: 29.02.2024
A+
A-

Balıkesirli Romanlar, Gümüşçeşme ve 1. Gündoğan mahallelerinde Başkan Yücel Yılmaz’ı ve Altıeylül Belediye Başkan Adayı Mesut Eray’ı bayram havasında karşıladı. Balıkesir Has Romanlar Federasyonu Yücel Yılmaz ve Mesut Eray’ın yanında olduğunu açıkladı.

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz; AK Parti İl Başkanı Mehmet Aydemir, MHP İl Başkanı Niyazi Tunç, AK Parti Altıeylül Belediye Başkan Adayı Mesut Eray ve Cumhur İttifakı gönüllüleriyle birlikte Gümüşçeşme ve 1. Gündoğan Mahallelerinde hemşerileriyle bir araya geldi. Serhendi Vakfı’nı ziyaret eden ve Gündoğan Seçim Ofisi açılışını gerçekleştiren Başkan Yücel Yılmaz ve Başkan Adayı Mesut Eray mahalleliler tarafından bayram havasında karşılandı, sevgiyle kucaklandı.

BİRLİKTE BAŞARDIK
YİNE BİRLİKTE BAŞARACAĞIZ

AK kadrolar, Balıkesir Has Romanlar Federasyonu Başkanı Sadettin Altın ve diğer romanlar tarafından “Balıkesir Has Romanlar Federasyonu Yücel Yılmaz Başkanın Yanında” yazılı pankart ile karşılandı. ‘Gittiğimiz her yerde adeta bayram havası esiyor, sevgiyle kucaklanıyoruz!’ diyen Başkan Yılmaz, “31 Mart’ta tarihi bir zafer bizi bekliyor. Yeni projelerimizle gümbür gümbür geliyoruz. Hazırız, kararlıyız” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.