Sebahattin Güzel; “Halkımıza hizmet için Yola Devam”

Sebahattin Güzel; “Halkımıza hizmet için Yola Devam”
Yayınlama: 30.01.2024
A+
A-

Ak Parti Bergama İlçe Başkanı Sebahattin Güzel “Cumhurbaşkanımızın verdiği karar teşkilatlarımız için emir olarak algılanır” dedi

AK Parti Bergama ilçe Başkanı Sebahattin Güzel, “Bergama’da 4 yıldır birlikte çalıştığımız Belediye Başkanımız Hakan Koştu bey ile halkımıza hizmet etmemin mutluluğunu beraber yaşadık. Bergama’mıza yapılan hizmetler için kendilerine çok teşekkür ediyoruz.

 

Cumhurbaşkanımız 31 Mart seçimlerinde Bergama ilçemiz için Kınık ilçemizde büyük hizmetlere imza atan Kınık Belediye Başkanı sayın Sadık Doğruer’i Bergama belediye başkan adayı olarak göstermiştir. Bergama Ak Parti ilçe teşkilatı olarak sayın cumhurbaşkanımızın kararı bizler için emir telakki edilir.

 

Sayın Cumhurbaşkanımızın 4 Ocak günü Sayın Başkana “Bergama ve Kınık’ı birlikte alacaksınız. Bakırçaya selamlarımız ilet, bütün Bakırçay kazanacak” sözlerini bende aday açıklama toplantısında öğrendim.

Halkımıza hizmet için Yola Devam

D1_cIton_400x400 (1).jpg

Bakırçay’ın başkenti Bergama’da; AK belediyeciliğin ilçeye kazanımlarının devamı için, İlçe halkının da yakından tanıdığı, Bakırçay’ın abisi olarak tanınan tecrübeli başkan Dr. Sadık Doğruer’in aday olması ile birlikte büyük hizmetlere tekrar imza atacağız. Sayın Cumhurbaşkanımızın’da ifade ettiği gibi Bakırçay kazanacak “dedi

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.