Çocuklar mutlu Altıeylül mutlu

Çocuklar mutlu Altıeylül mutlu
Yayınlama: 13.03.2024
A+
A-

ÇOCUKLAR MUTLU ALTIEYLÜL MUTLU

Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı, “Altıeylül’de çocuklarımızın mutluluğu her şeyden önemli. 19 Ocak tarihinde başlayan ve okulların yarıyıl tatiline girmesiyle birlikte çocuklarımızın aileleriyle birlikte güzel vakit geçirmelerini sağlamak için Altıeylül’de bir ilki gerçekleştirdik. Buz Pateni Eğlencesi ile doyasıya eğlenen ve ilk defa paten kayma şansı bulan çocuklarımız güzel zaman geçirdi. 12 Mart tarihinde son bulan Buz Pateni Eğlencesine bu zamana kadar 20 bin kişi katılım sağladı” dedi.

Özellikle çocukların güzel vakit geçirmelerini sağlamak açısından Balıkesir’de ilkleri gerçekleştiren Altıeylül Belediyesi ilçeye kazandırmış olduğu eserlerin yanında sosyal belediyecilik anlayışıyla hareket ediyor. 19 Ocak tarihinde başlayıp 12 Mart tarihinde son bulan Buz Paten Eğlencesine 7’den 70’e herkes büyük rağbet gösterdi. Yaklaşık 20 bin kişinin katılım sağladığı etkinlikle çocuklar ilk defa buz pateni ile tanışma fırsatı buldu.

ALTIEYLÜL BELEDİYE BAŞKANI HASAN AVCI:  BUZ PATENİ EĞLENCESİ HERKESİN BEĞENiSİNİ TOPLADI

Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı, “Bu sene de çocuklarımıza farklı bir organizasyonla tanıştırdık. Çocuklarımızın ufkunu geliştirmek ve etkinliklerimizle buluşturmak için Buz Pateni Eğlencesi ile hem öğrencilerimizi hem de aileleriyle birlikte güzel vakit geçirmelerini hedefledik. 19 Ocak tarihinde başlayıp 12 Mart Salı günü tamamlanan Buz Pateni Eğlencesine yaklaşık 20 bine yakın kişi katılım sağladı. Ücretsiz olarak sağlamış olduğumuz etkinliklere özellikle çocuklarımız büyük rağbet gösterdi. Sosyal ve Eser Belediyecilik anlayışıyla hareket etmiş olduğumuz Altıeylül’de özellikle kazandırmış olduğumuz eserlerin yanı sıra sosyal belediyecilik anlayışıyla hareket ederek 7’den 70’e Altıeylüllü vatandaşımıza hizmet götürdük”dedi.

Buz pateni eğlencesinde gönüllü olarak paten kaymayı bilmeyen çocuklara eğitmenlik yapanlara Altıeylül Belediyesi Gençlik Spor Hizmetleri Müdürü Abdüllatif Özer tarafından isimlerine özel hat çalışması hediye edildi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.