Sahada üstünlük Öztekin’de

Sahada üstünlük Öztekin’de
Yayınlama: 21.02.2024
A+
A-

31 Mart’ta gerçekleşecek olan yerel seçimler öncesi Cumhur ittifakı (AK Parti) Buca Belediye Başkan adayı Adnan Öztekin seçim çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor ve sahada etkileyici bir performans sergiliyor.

Her gün erken saatlerde seçim maratonuna çıkan ve planlanan ziyaret programları çerçevesinde Buca’yı karış karış dolaşmaya özen gösteren Cumhur ittifakının adayı Adnan Öztekin’in saha performansı rakiplerini gölgede bıraktı. Sahada ki müthiş enerjisiyle Bucalı seçmenin kantarına çıkan Öztekin, her geçen gün saha performansını arttırarak seçim çalışmalarına devam ediyor. Rakiplerine göre seçmenle kurduğu samimi iletişim sayesinde başkanlık yarışında epeyce yol kat eden Öztekin’e ilgi artarak devam ediyor.

Buca’da oy kullanacak seçmene en doğru mesajı verebilmek ve sorun yumağı haline dönüşmüş olan Belediye hizmetlerinin anlatılması için Öztekin’in seçim kampanyası kapsamında hazırlattığı pankartlara ve afişlere Buca’nın dört bir yanında rastlamak mümkün. Bucalı vatandaşların, Adnan Öztekin’in adaylığını ve projelerini desteklemek adına AK Parti Seçim Koordinasyon Merkezi’ne yoğun şekilde başvurmaları sonucu ev, iş yeri veya sokaklara asmak üzere afiş ve branda talepleri oldukça artmış durumda. Bu taleplerin artması üzerine seçim merkezinde yoğunluk yaşanırken, vatandaşların gösterdiği ilgi ve destek, Adnan Öztekin’in seçim kampanyasının etkileyici bir şekilde ilerlediğinin bir göstergesi olarak değerlendiriliyor. Özellikle sokak araları, caddeler ve ana arterlerde, apartmanların balkonları ve evlerin pencerelerine asılan afiş ve pankartlar Öztekin’in sahada da üstünlüğü koruduğunu gösteriyor.

Öte yandan Cumhur İttifakı’nın Buca Belediye Başkan Adayı Adnan Öztekin’in seçmenle bir araya geldiği her buluşmada çok samimi ve içten tavırları da Buca’daki seçmen üzerinde oldukça etkili olmuş durumda. Öztekin’in sahada gösterdiği üstünlük, kampanyadaki yoğunluk ve vatandaşlardan gördüğü büyük destek dalga dalga yayılıyor.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.