Karesi’de gerçek belediyecilik kazanacak

Karesi’de gerçek belediyecilik kazanacak
Yayınlama: 21.02.2024
A+
A-

ORKAN: “KARESİ’DE GERÇEK BELEDİYECİLİK KAZANACAK”

 

Vatandaş ve esnaf ziyaretlerini sürdüren Karesi Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı’nın AK Partili Belediye Başkan Adayı Dinçer Orkan, AK Parti ile Karesi’nin ‘Gerçek Belediyecilik’ anlayışıyla tanıştığını söyledi. Başkan Orkan. “Halka hizmet Hakk’a hizmettir düsturuyla her anınızda hep yanınızda olacak, bahane değil eser üretmeye devam edeceğiz” dedi.

 

Karesi Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı’nın AK Partili Belediye Başkan Adayı Dinçer Orkan, vatandaş ve esnaf ziyaretlerini sürdürüyor. Ziyaretlerine Akıncılar Mahallesi ile başlayan Başkan Orkan’a MHP Karesi İlçe Başkanı Mustafa Bilsem eşlik etti. Vatandaşlar tarafından ilgi ve sevgiyle karşılanan Orkan burada “En güzel makam, hemşehrilerimizin gönlüdür. Akıncılar Mahallesi’nde esnafımızla, hemşehrilerimizle samimiyetle kurduğumuz bağı, sevgi ve muhabbetle güçlendiriyoruz. Bizleri gönülden muhabbetleriyle karşılayan tüm hemşehrilerimize teşekkür ediyorum” açıklamasında bulundu.

Başkan Orkan ve Başkan Bilsem daha sonra Kepsut Caddesi’nde hizmet veren esnafı ziyaret ettiler. Burada da güleryüzle karşılanan Başkan Orkan, “Esnafımız gücümüz, esnafımız gülen yüzümüz! Kepsut Caddesi’nde faaliyet gösteren esnafımız ile bir araya geldik. Karesi’de esnafımızın, hemşehrilerimizin dualarında ve gönüllerinde yer aldığımız hizmetlerimize, 31 Mart’ta hemşehrilerimizin de teveccühüyle, inşallah 5 yıl daha devam edeceğiz” dedi.

BAŞKAN YÜCEL YILMAZ İLE MAHALLE ZİYARETİ

Ziyaretlerini akşamda sürdüren Karesi Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı’nın AK Partili Belediye Başkan Adayı Dinçer Orkan, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı ve adayı Yücel Yılmaz ile mahalle ziyaretlerinde bulundu. Şamlı ve Karabeyler Mahallelerine yapılan ziyaretlerde Başkan Yılmaz ve Orkan’a, MHP İl Başkanı Niyazi Tunç ve Karesi İlçe Başkanı Mustafa Bilsem’de eşlik etti. Ziyaretlerde Başkan Yılmaz’ın eşi Mehtap Yılmaz ve Başkan Orkan’ın eşi Pelin Orkan’da yeraldı.

Balıkesir ve Karesi’de Gerçek Belediyecilik hizmetinin sürmeye devam edeceğini ifade eden Orkan, Büyükşehir’de de Başkan Yılmaz’a destek istedi. Büyükşehir ve ilçe belediyelerinin uyumlu bir şekilde çalışması gerektiğinin altını çizen Orkan, “Karesi’mizin her noktasına, taşına, toprağına, hemşehrilerimize gönül verdik biz!  Şamlı ve Karabeyler Mahallelerimizde bizi bağrına basan kıymetli hemşehrilerimize teşekkür ediyorum” dedi.

Başkan Orkan ziyaretlerinde vatandaşlarla hatıra fotoğrafları da çektirdi.

 

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.