Hasan Avcı’ya destek çığ gibi büyüyor

Hasan Avcı’ya destek çığ gibi büyüyor
Yayınlama: 05.03.2024
A+
A-

Altıeylül için ‘DAHA BİTMEDİ İŞİMİZ ÇOK’ diyerek çıkmış olduğu bu yolda Altıeylül’de yaşayan vatandaşlar tarafından destek almaya devam ediyor. Vatandaşlar, “Başkanım seni tekrar Altıeylül’de Belediye Başkanı olarak görmek istiyoruz. Seninleyiz. Yanındayız” dedi.
Altıeylül Belediye Başkanı ve Bağımsız Altıeylül Belediye Başkan Adayı Hasan Avcı, Altıeylül’de yaşayan vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor. Kırsal Mahallelerde coşku ve heyecanla karşılanan Bağımsız Altıeylül Belediye Başkan Adayı Hasan Avcı’ya vatandaşlar, “Bizim sana desteğimiz tam. Başkanım seni Altıeylül’de tekrar Belediye Başkanı olarak görmek istiyoruz”dedi.
Cumartesi günü; Kutludüğün, Meryemdere, Kuyualan, Ertuğrul, Bahçedere, Yeşilyurt, Küpeler ve Çukurhüseyin Mahallelerine ve Pazar günü de; Türkali, Taşpınar, Turnalar, Kılcılar, Çınarlıdere, Kirazpınar, Konakpınar, Bigatepe, Karabeyler ve Tayyipler Mahallelerine ziyarette bulundu.
Kırsal mahallelere giden Bağımsız Altıeylül Belediye Başkan Adayı Hasan Avcı; Cumartesi ve Pazar günü vatandaşlarla bir araya gelerek Bağımsız olarak çıkmış olduğu yolda desteklerini istedi.
VATANDAŞLAR; “BİZ DOĞRUNUN YANINDAYIZ”
Ziyaret etmiş olduğu her kırsal mahallede coşku ile karşılanan Bağımsız Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı, destek her geçen gün çığ gibi büyümeye devam ediyor.  Vatandaşlar, “Bizim sana desteğimiz tam. Senin yapmış olduğun çalışmaları biliyoruz. Biz doğrunun yanındayız. Başkanım seni Altıeylül’de Belediye Başkanı olarak görmek istiyoruz” dedi.
Bağımsız Altıeylül Belediye Başkan Adayı Hasan Avcı, “Daha yapacak çok işimiz, daha yapacak çok projelerimiz var. Bir dahaki dönem de sizlerin desteğiyle Altıeylül’de Belediye Başkanlığı görevini yapmak istiyorum. Altıeylül’e kazandırdığımız projeler yanı sıra yarım kalan projeleri tamamlamak ve Altıeylül’e yeni projeleri kazandırmak için sizlerden destek bekliyorum. Bir duruş sergileme gayret ettik. Allah’a hamdolsun bu duruşumuzla ilgili de sizlerden destek aldık. Sizlerin desteğini bekliyorum” diye konuştu.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.