Dokay 29. yılını çalışanları ile birlikte kutladı

Dokay 29. yılını çalışanları ile birlikte kutladı
Yayınlama: 11.03.2024
A+
A-

Özen: “Çalışan mutluluğunu esas alarak büyümeye devam edeceğiz

Araç ve filo kiralama, 2 el araç satışı ve otopark işletmeciliği alanlarında faaliyet gösteren Dokay, kuruluşunun 29. yılını çalışanlarının katıldığı gece ile Gaziemir Svalinn Otel’de kutladı. Gecede şirket bünyesinde 5 ve 10. yılını dolduran çalışanlara da onur plaketleri Dokay Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Salih Özen ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sirhan Özen tarafından takdim edildi.

“Çalışan mutluluğunu esas alıyoruz”

Sektörlerinde çalışan mutluluğu ve müşteri memnuniyetini esas alarak 29 yıldır faaliyet gösterdiklerini belirten Dokay Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Salih Özen, bir kurum manifestosu olarak “omuz omuza, birlikte, güçlü ve mutlu olma” felsefesini her daim önde tuttuklarını söyledi.  Kurumsal itibarının ancak çalışanlarının eğitimi, gelişimi ve mutluluğu ile mümkün olabileceğine inandıklarını dile getiren Özen, işyerini bir bütün olarak düşünen, her kademeden personelin karar alma mekanizmasına dahil olarak iş gelişimini destekleyen bir anlayışla çalıştıklarını kaydetti.

“Performans Yönetim Sistemi uygulanıyor”

Dokay çatısı altında 2021 yılından bu yana ‘Dokay Akademi’nin hizmet verdiğini ifade eden Özen, “Şirketlerimizde “Performans Yönetim Sistemi’ni” uyguluyoruz. Şirket içindeki bütün birimleri kapsayan kariyer sınavlarıyla terfi ve yatay geçişleri sağlıyoruz. Bu sayede çalışanlarımızın kariyer planlamalarının liyakata dayalı yapılmasını ve kariyer sınavlarıyla da bu uygunluklarının ölçülmesini sağlayarak inovatif bir yaklaşım sergiliyoruz” dedi.

“Büyümeye devam edeceğiz”

Yeni dönemde sağlıklı büyümelerini sürdürmek istediklerini dile getiren Özen, “İzmir Adnan Menderes Havalimanı, Karşıyaka Şube, Bayraklı Şube, Alsancak Şube gibi önemli lokasyonlarda ofislerimiz yer alıyor. Dokay Rent a Car, Dokay 2. El ve Dokay Otopark hizmeti ile sektörün hızlı ve güvenilir altyapısına sahip firmaları arasındaki yerimizi koruyoruz” diye konuştu

Dokay Rent A Car

DOKAY, 29 yıllık deneyim ve birikimle araç kiralama sektöründe hizmet vermekte olup, çeşitli marka ve modellerden oluşan araç parkı ile araç kiralama hizmeti vermektedir. DOKAY, bireysel ve kurumsal müşterilerinin günlük ve aylık kısa dönem araç kiralama ihtiyaçlarına Dokay Rent A Car markasıyla, 12 aydan 48 aya varan uzun dönem operasyonel araç kiralama ihtiyaçlarına Dokay Filo Kiralama markasıyla hizmetler sunmaktadır.

Dokay Filo Kiralama

Dokay Filo Kiralama, 2005 yılında operasyonel filo kiralama sektöründe hizmet vermeye başladı. Kuruluşunun ilk yılında sektöre hızlı ve güçlü bir şekilde giriş yapan Dokay Filo Kiralama; bugün etkin araç parkı ile sürdürülebilir ve karlı büyümesine devam ediyor. Müşteri memnuniyeti odaklı sürdürülebilir büyüme anlayışı doğrultusunda operasyonel filo kiralama sektöründe yeni bir vizyon yarattı. Türkiye’nin her noktasında müşterilerini hızlı ve sorunsuz hizmetlerle buluşturan Dokay Filo Kiralama, “Mutlu Müşteri” hedefi ile her geçen gün operasyonel alt yapısını güçlendirmektedir. Operasyonel filo kiralama sektöründe faaliyet gösterdiği 9 yıl içerisinde güvenilirliğin adresi oldu. “Söz verdiysek yaparız” anlayışı ile çalışanlarından müşterilerine kadar tüm değer zincirine aynı güveni tahsis etmektedir. Sadece kiralamak değil, kiralama süresince müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını kendi sorunları gibi gören çalışanları sayesinde sektörde farklılığın merkezi haline geldi. En uygun fiyatlar ile en kaliteli hizmetleri bir araya getirme başarısını gösteren Dokay Filo Kiralama, kısa süre içerisinde Türkiye’nin lider operasyonel filo kiralama şirketleri arasına girmeyi başardı. Dokay Filo Kiralama binlerce müşterisi ve araç parkı ile Ege ve Akdeniz Bölgesi’nde lider konumunu korumaktadır.

Dokay 2. El

Dokay 2. El, her marka ve modeldeki yüzlerce aracı ile hayalleri karşılayan bir anlayışına sahip. İkinci el araç sektöründe uzman eksperleri sayesinde, araçları en ince detayına kadar kontrol ederek araçların iyi yönlerini paylaşabildiği gibi hatalı kısımlarını da paylaşabilen özgüvenli bir anlayışa sahip.

Dokay Otopark

Dokay güvencesi ile müşterilerine, şehir hayatını kolaylaştıran güvenli ve rahat kurumsal otopark hizmetleri sunmaktadır. İzmir’de bulunan Punta Residence, Gürel Residence ve Bayraklı Folkart otoparklarında müşterilerin araçlarını 7 gün 24 saat kapalı devre güvenlik kameraları, yangın alarm sistemleri ve görevli personeliyle korumaktadır.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.