Cumhur bir kez daha başkanını bağrına bastı

Cumhur bir kez daha başkanını bağrına bastı
Yayınlama: 26.02.2024
A+
A-

CUMHUR BİR KEZ DAHA BAŞKANINI BAĞRINI BASTI

AK Parti İl Başkanı Mehmet Aydemir; Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Balıkesir Mitingi sonrası açıklamalarda bulundu.

Miting öncesi Erdoğan’a yakışır bir karşılama için günlerce teşkilat olarak hazırlık yapıldığını kaydeden Aydemir; açıklamasında “31 Mart yerel seçimler öncesi şehrimizi ziyaret eden Cumhurbaşkanımızı Balıkesir bir kez daha bağrına bastı. Dosta güven, düşmana korku salan bir miting oldu. 23 Şubat mitingi asla unutulmayacak. 85 bin vatandaşımız bizi hem onurlandırdı, hem gururlandırdı. Balıkesir Cumhurbaşkanına sahip çıktı. Balıkesir’in en uzak köyünden, en yakın mahallesine kadar mitingimize teşrif eden vatandaşlarımıza ve miting için gece gündüz demeden şölen havasında, yoğun katılımla gerçekleşmesi için üstün gayret gösteren tüm teşkilat mensuplarıma teşekkür ediyorum.

Miting sonrası hemen durum değerlendirmesi yaptık, asla rehavete kapılmadan ve ara vermeden çalışmalarımıza devam ediyoruz. Balıkesir’in anahtarını Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a vereceğimize söz vermiştik. Omuzlarımızda Balıkesir halkının sorumluluğu var. Omuzlarımız da sadece 85 binin değil, 1 milyon 300 bine yakın Balıkesirlinin sorumluluğu var. Balıkesir hak ettiği gibi yönetilsin diye 31 Marta kadar çalınmadık kapı, sıkılmadık el, aşılmadık yol bırakmayacağız. 20 ilçemizin Cumhur İttifakının gücüyle Türkiye Yüzyılına yakışır hizmetler alması için milletimizin duası ve desteğiyle 31 Martta yeniden destan yazacağız.

 

Geçtiğimiz yıl Genel Seçimlerde yüzde 46 oy oranımızı 31 Marttaki yerel seçimlerde yüzde 50’ye çıkarma sözü verdik. Milletimiz ile hiçbir ortak noktası olmayan, daha önce verdikleri sözlerin hiçbirini tutmayanlara halkımız gereken cevabı sandıkta verecektir.  Biz önümüze bakacağız. Önümüzde memleketimiz çok önemli bir seçim var. Balıkesir 23 Şubatta bize “ Biz eser ve hizmetlere bakıyoruz. Sözünü tutanın arkasındayız. Yapılanlardan memnunuz, daha fazlasını, en iyisini istiyoruz ve bunu da yine AK Parti yapar” mesajını verdi. 16 seçimdir yedi düvel bir araya gelip, Cumhurbaşkanımızı ve kadrolarını alt edemediler. Bizler bu başarıyı sekteye uğratmayacak, sorumluluğumuzun bilincinde olarak yine Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde Türkiye Yüzyılına yakışır şehirler inşa etmek ve 31 Martta anamızın ak sütü gibi helal oylarla memleketimizin daha fazla hizmet alması için son dakikaya kadar çok çalışacağız. “ diye konuştu.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.