Çiftçioğlu; tribünde yerini aldı, 4 yıl sonraki hayalini anlattı

Çiftçioğlu; tribünde yerini aldı, 4 yıl sonraki hayalini anlattı
Yayınlama: 24.03.2024
A+
A-

Çiftçioğlu; tribünde yerini aldı, 4 yıl sonraki hayalini anlattı

 Kendi stadımızda Kaf Kaf çekeceğiz

 İzmir’e gitmeyeceğiz, Yalı’da buluşacağız

 

 

Karşıyaka Belediye Başkan Adayı İsmail Çiftçioğlu, Yalı’da Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün annesi Zübeyde Hanım’ın adını taşıyacak statta 4 yıl sonra Kaf Kaf çekeceklerini söyledi.

 

Cumhur İttifakı Karşıyaka Belediye Başkan Adayı İsmail Çiftçioğlu, TFF 3.Lig 2’nci Grup’ta mücadele eden Kaf-Kaf’ın galibiyet heyecanına ortak oldu. Karşıyaka Spor Kulübü ile Anadolu Üniversitesi müsabakasında tribünde yerini alan Çiftçioğlu, taraftarlarla samimi diyaloglarda bulundu. Karşılaşma boyunca Kaf Kaf çekerek takımına destek olan Çiftçioğlu, galibiyet golüyle taraftarlarla birlikte sevindi. Maç çıkışında Karşıyaka’nın genç ve dinamik başkan adayı Çiftçioğlu, Karşıyaka Stadı’nın Yalı’daki yerinde yeniden inşa edileceğini söyledi.

 

Çiftçioğlu gelecek hasret bitecek

 

Karşıyakalıların takdiriyle göreve gelmesinin ardından Karşıyaka Stadı’nın inşası için çalışmalara başlayacağını ifade eden Çiftçioğlu, “Karşıyakalılar olarak hasretimiz sona erecek. 1 Nisan’dan sonra Karşıyaka Spor Kulübü’müzün, bizlerin evine kavuşması için geri sayım başlayacak. Artık rakip takımları İzmir’de değil, Yalı’da ağarlıyacağız. Takımımızın ev sahibi olduğu maçlarda yanında olmak için İzmir’e gitmeyecek, Yalı’da buluşacağız. Yeni dönemde stadımızı Hamza Dağ başkanım ve Gençlik ve Spor Bakanlığı’mızla birlikte biz yapacağız. Kaf Kaf’ı kendi stadımızda çekeceğiz” dedi.

 

Yalı’dan Kaf Kaf sesleriyle İzmir’i inleteceğiz

 

Çiftçioğlu sözlerinin devamında ise “Stadımızı Karşıyakalıların hayal ettiği, istediği yerde yapacağız. 4 yıl sonra Yalı’da Zübeyde Anamızın adını vereceğimiz stadımızda tribündeki yerimizi alacak takımımıza hep birlikte destek olacağız. Yalı’dan çekeceğimiz Kaf Kaf sesleriyle İzmir’i inleteceğiz. Nice tarihi başarıları yine stadımızda beraber elde edeceğiz. Yeniden inşa edeceğimiz  evimiz sadece maç günleri değil her gün yaşayacak. Karşıyaka Stadı; sosyal tesisleri, kulüp binası, otopark alanları ile taraftarımızın içinde çıkmak istemeyeceği bir kompleks olacak.” ifadelerini kullandı.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.