Karesi’de başkan Orkan rüzgarı

Karesi’de başkan Orkan rüzgarı
Yayınlama: 01.03.2024
A+
A-

BAŞKAN DİNÇER ORKAN’DAN SORUNLARA ANINDA ÇÖZÜM

 

Ziyaretlerini sürdüren Karesi Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Başkan adayı Dinçer Orkan, vatandaşların talep ve önerilerine anında müdahalede bulunarak sorunların çözümünü sağlıyor.

 

Karesi Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Dinçer Orkan, esnaf ve mahalle ziyaretlerini sürdürüyor. Başkan Orkan, vatandaşların talep ve önerilerini en kısa sürede çözülmesi için ilgili müdürlüklere hemen direktiflerini iletiyor. Küçük Sanayi esnafı ve çalışanlarıyla birebir görüşen ve sohbet eden Başkan Orkan, vatandaşlardan, Büyükşehir Belediyesi’nde de Cumhur İttifakı adayı Yücel Yılmaz’a da 31 Mart seçimleri için destek istedi. Başkan Orkan’a sanayi ziyaretinde AK Parti Karesi İlçe Başkanı Hakan Aka, Küçük-San Başkanı Ahmet Sakbaş ile Cumhur İttifakı meclis üye adayları eşlik etti.

Başkan Orkan ziyaret sonrası yaptığı açıklamada “Kentimizde alın terini berekete dönüştüren esnaflarımızla bir araya geldik. Bizleri her zaman muhabbetle karşılayan tüm esnafımıza teşekkür ediyor, hayırlı işler, bol ve bereketli kazançlar diliyorum” dedi.

BAŞKAN ORKAN: “SEVDAMIZ KARESİ, GAYEMİZ HİZMET, GÜCÜMÜZ MİLLET!”

Başkan Orkan, sanayi ziyareti sonrası ise Halkapınar, Kamçıllı ve Yaylabayır Mahallelerini ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi. Kahvehane ve ev ziyaretleri yapan Başkan Orkan, vatandaşlar tarafından ilgiyle karşılandı. Balıkesir ve Karesi’nin ‘Gerçek Belediyecilik’ anlayışıyla güzel hizmetler aldığını ve almaya devam ettiğini ifade eden Başkan Orkan, 31 Mart seçimlerinde vatandaşlardan destek istedi.

Orkan, “Sevdamız Karesi, gayemiz hizmet, gücümüz millet! Halkapınar, Kamçıllı ve Yaylabayır Mahallelerimizi ziyaret ederek hemşehrilerimize konuk olduk. Bu akşam da bizleri heyecan ve samimiyetle bağrına basan, hizmet aşkımızı artıran değerli hemşehrilerime canıgönülden teşekkür ediyorum” açıklamasında bulundu.

Başkan Orkan’a ziyaretlerinde eşi Pelin Orkan, AK Parti Karesi İlçe Başkanı Hakan Aka, MHP Karesi İlçe Başkanı Mustafa Bilsem ile Cumhur İttifakının AK Parti ve Milliyetçi Hareket Partisi Karesi Belediye Meclis Üyesi Adayları ve partiler eşlik etti. Başkan Orkan kendisine destek gösteren vatandaşlarla da hatıra fotoğrafları çektirdi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.