Başkan Özkan’dan Birlik ve Beraberlik Vurgusu

Başkan Özkan’dan Birlik ve Beraberlik Vurgusu
Yayınlama: 18.12.2023
A+
A-

Menderes Belediye Başkan V. Erkan Özkan Cumaovalılar Derneği’nin etkinliğinde hemşehrileriyle buluştu.

Menderes Belediye Başkan V. Erkan Özkan Cumaovalılar Sosyal Yardımlaşma Dayanışma Kültür ve Turizm Derneği tarafından düzenlenen etkinliğe katıldı. Özkan buluşmada birlik ve beraberlik mesajı verdi.

‘’Uyum içerisinde çalışacağız’’

Etkinlikte yer almanın mutluluğunu yaşadığını ifade eden Menderes Belediye Başkan V. Erkan Özkan, ‘’ Cumaovalılar Sosyal Yardımlaşma Dayanışma Kültür ve Turizm Derneği’nin düzenlediği birlik ve beraberlik kahvaltısına katılarak hemşehrilerimizle bir araya geldik. Dernek Başkanı Hüsnü Yavuzkan ve yönetimine bu güzel etkinlik için teşekkür ederim. Menderes’imizin geleceğine imza atacak hizmetlerimizi sivil toplum kuruluşlarımız ve derneklerimizle uyum içerisinde çalışarak gerçekleştirmeye devam edeceğiz.’’ dedi.

Özkan’a teşekkür

Cumaovalılar Sosyal Yardımlaşma Dayanışma Kültür ve Turizm Derneği Başkanı Hüsnü Yavuzkan ise, ‘’ Amacımız, yöremizin gelenek, görenek, örf ve adetlerini canlı tutarak gelecek nesillere aktarmak ve değerlere sahip çıkmaktır. Hemşehri kültürünü benimseyen insanların yer aldığı derneğimiz birlik ve beraberlik ruhuyla çalışmalarını yerine getirmektedir. Cumaovalılar Derneği olarak geçmişin değerlerine sahip çıkacak ve geleceğe taşımaya devam edeceğiz. Bu çalışmalarda bize destek olan Menderes Belediye Başkan V. Erkan Özkan’a da teşekkür ederiz.’’ diye konuştu.

 

 

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.