Başkan Orkan’a vatandaşlardan büyük ilgi

Başkan Orkan’a vatandaşlardan büyük ilgi
Yayınlama: 14.02.2024
A+
A-

BAŞKAN ORKAN ESNAF İLE KUCAKLAŞTI

 

31 Mart yerel seçimlerinde yeniden Karesi’den yeniden Cumhur İttifakı adayı gösterilen Başkan Dinçer Orkan, ilçe esnafıyla bir araya geldi. Esnaf Orkan’ı kırk yıllık dost gibi karşıladı.

 

Karesi Belediye Başkanı Dinçer Orkan, gerçekleştirdiği esnaf ziyaretleriyle vatandaşla hep iç içe olarak, seçim çalışmalarını sürdürüyor. Göreve geldiği günden bu yana sürekli istişare ziyaretlerini sürdüren Başkan Orkan’a esnaf ve vatandaşlar büyük ilgi gösteriyor. Başkan Orkan, esnafları ziyaret ederek, hem sohbet etti, hem de talep ve önerileri dinleyip, 31 Mart yerel seçimlerinde destek istedi. Siyasi hayatı boyunca sahada birebir vatandaşlarla diyalog kurarak sorunları dinlediğini ve çözüm ürettiğini anlatan Orkan, seçimin ardından da aynı şekilde çalışmaya devam edeceğini belirtti.

31 MART SEÇİMLERİ İÇİN DESTEK İSTEDİLER

Seçim çalışmalarına Demirciler Caddesi’nde başlayan Başkan Orkan’a ziyaretlerinde AK Parti Karesi İlçe Başkanı Hakan Aka ve parti yöneticileri eşlik etti. Esnaflar tarafından kırk yıllık dost gibi karşılanan Orkan daha sonra Karizma pazaryerinde esnaflarla buluştu. Karizma ziyaretinde AK Parti İl Başkanı Mehmet Aydemir ve Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı ve adayı Yücel Yılmaz’a yeraldı. Başkan Yılmaz, Orkan, Aydemir ve Aka daha sonra Küçük Sanayi Sitesi’nde esnafla bir araya geldi. Orkan burada yaptığı açıklamada “Biz her daim hemşehrilerimizin yanında ve hizmetindeyiz! Hemşehrilerimiz de 31 Mart hedefimizde bizim yanımızda. Kentimizin güler yüzlü esnafı ve alışveriş yapan hemşehrilerimizle kucaklaştık. Bizlere gönlünü açan ve günümüzü bereketlendiren tüm esnafımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Başkan Orkan, akşam ise AK Parti İl Başkanlığı tarafından düzenlenen yürüyüşe katıldı. Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı ve adayı Yücel Yılmaz’a da destek isteyen Başkan Orkan, burada vatandaşlarla bir araya gelerek 31 Mart’ta yaşanacak olan coşkuya davet etti.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.