10 bin atık pil topladılar

10 bin atık pil topladılar
Yayınlama: 21.01.2024
A+
A-

Bostanlıspor’un sporcularının sosyal sorumluluk projesi olarak düzenlediği “Atık Pilini atma bize getir” kampanyasında toplanan 10 binin üzerindeki atık piller Bostanlı Mahalle Muhtarına teslim edildi.

Bostanlıspor’un başlattığı “Atık Pil Kampanyası”na katılan ve bunun daha da büyümesini sağlayan Bostanlıspor’un alt yapı sporcuları çeşitli duyurularıyla “Atık pilini atma bize getir” sloganıyla atık pil topladı. Toplanan ve Bostanlıspor Kulübüne getirilen atık piller, Bostanlıspor Yönetim Kurulu üyesi Ebru Dıvrak tarafından Bostanlıspor’un aynı zamanda fahri başkanı olan Bostanlı Mahalle Muhtarı Mehmet Türker’e teslim edildi.
Bostanlıspor adına atık pilleri teslim eden Ebru Dıvrak, “sporcularımıza bu duyarlı davranışları için bir kez daha teşekkür ediyorum” dedi. Binlerce atık pili kampanyaya teslim edilmek üzere alan Bostanlı Mahallesi’nin çevre dostu, herkesin yardımcısı olan muhtar Mehmet Türker, “Bostanlıspor’da başkanlık yaptım. Mahallemizin çok değerli bir spor kulübü. Son yıllarda Türkiye çapında adını hem şampiyonlarla hem de sosyal sorumluluk projeleriyle duyurdu. Dünya’da Fair Play ve Türkiye’de en başarılı spor kulübü ödülünü aldı. Futbolda da bizim bıraktığımız güzel yoldan ilerlemeye devam ediyor. 33 spor branşında her yaş grubuna spor yaptırıyor. Bostanlı halkı da bu güzide kulübümüze sahip çıkmalıdır. Yöneticilere destek olmalıdır. Bu dönemde kulüp yönetmek çok ama çok zor. Kendimden bilirim. Maddi manevi güç istiyor. Atık pilleri yetkililere teslim edilmek üzere aldım. Çok teşekkür ederim. Mahallemize her alanda hizmete en iyi şekilde devam edeceğiz” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.