İGC basın ligi Süleyman Alasya sezonu’nda ödül coşkusu

İGC basın ligi Süleyman Alasya sezonu’nda ödül coşkusu
Yayınlama: 21.02.2024
A+
A-
İGC BASIN LİGİ SÜLEYMAN ALASYA SEZONU’NDA ÖDÜL COŞKUSU 
Basın mensuplarının bir araya gelmesi, motivasyonlarının sağlanması ve spora teşvik edilmeleri amacıyla KSK Fan Zone’da düzenlenen “İGC Basın Ligi 2023 Süleyman Alasya Sezonu” Halı Saha Futbol Turnuvası’nın ödül töreni düzenlendi.
Ödül törenine; CHP İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve Karşıyaka Belediye Başkanı Cemil Tugay, İzmir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Dilek Gappi, İGC Genel Sekreteri Mehlika Gökmen, İGC Yönetim Kurulu Üyeleri Yılmaz Coşkun, Esat Erçetingöz, Mücahit Bektaş, Güçlü Güler ve Erdal Erek, TSYD İzmir Şubesi Başkanı Bahri Okumuş, İzbb Gençlik Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Ersan Odaman ve hakem Metin Aydınoğlu katıldı.
KATILAN HERKES BİRİNCİ
İzmir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Dilek Gappi, turnuvanın kurumlar arası diyaloğun, birlikte çalışmanın, motivasyonun artırılması ve dostluğun pekişmesi adına çok önemli olduğunu, İzmir basınının gücünü ortaya koyan bir organizasyon yaptıklarını ifade etti. Süleyman Alasya’nın da önemli bir spor yazarı, diyaloğa çok açık, haber peşinde koşan bir gazeteci olduğunu vurgulayan Gappi, anısını yaşatmanın kıvancını hissettiğini dile getirdi. Gappi, turnuvaya katılan her kurumun temsilcisinin birinci olduğunu, kalemini satmayan, zeki, çevik ve ahlaklı gazetecileri sevdiklerini söyledi.
İGC ÇOK İYİ YAPIYOR
CHP İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve Karşıyaka Belediye Başkanı Cemil Tugay ise zor günlerde İGC’nin bu ligi düzenlemesini çok önemsediğini, mesleki dayanışmanın artırılması, inanç birlikteliğinin yaratılması için İGC’nin çok çalıştığını ve bu işi çok iyi yaptığını ifade etti. Tugay, İzmir’de güzel izler, derin bir sevgi bırakan gazeteci Süleyman Alasya’yı da rahmetle andı.
Konuşmaların ardından ödül törenine geçildi. Finalde TRT’yi 7-6 penaltılarda mağlup eden Demirören Haber Ajansı’na kupayı İGC Başkanı Dilek Gappi verdi

 

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.