Sema Akıncı, Fırat Yılmaz Çakıroğlu’nu unutmadı

Sema Akıncı, Fırat Yılmaz Çakıroğlu’nu unutmadı
Yayınlama: 21.02.2024
A+
A-

Sema Akıncı, İzmir Ege Üniversitesi’nde terör örgütü PKK’lı hainler tarafından şehit edilen Ülkücü öğrenci Fırat Yılmaz Çakıroğlu’nu unutmadı.

Sema Akıncı İzmir Ege Üniversitesi’nde terör örgütü PKK’lı hainler tarafından şehit edilen Ülkücü öğrenci Fırat Yılmaz Çakıroğlu’nu unutmadı.
Akıncı İzmir’in Dikili ilçesinde helva hayrı düzettirdi.
PKK’lı hainler tarafından şehit edilen Ülkücü öğrenci Fırat Yılmaz Çakıroğlu adına Park cafede yapılan programda katılımcılara kısa bir konuşma yapan Akıncı, şunları söyledi:
“Gönül coğrafyamızın en değerli kahramanları olan şehitlerimizi anmak ve onların emanetlerine sahip çıkmak adına İzmir Ege Üniversitesi’nde terör örgütü PKK’lı hainler tarafından şehit edilen Fırat Yılmaz Çakıroğlu’nun senei devriyesinde şehitlerimizin aziz hatırasını yüceltmek ve onları unutmadığımızı bildirmek için düzenlediğimiz  organizasyonumuzda bulunmaktan büyük bir onur duyuyorum.
Şehitlerimiz, bu milletin ortak değeridir. Onlar, bize bağımsızlık, özgürlük ve güvenlik için en değerli varlıklarını feda etmişlerdir. Bu nedenle, bizlere düşen görev, onların aziz hatırasını yaşatmak, emanetlerine sahip çıkmaktır.
Hep birlikte, şehitlerimizin hatırasını yaşatalım, ailelerine destek olalım ve vatanımızı daha güçlü, daha birlikte bir geleceğe taşıyalım” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.