Sanat dünyasının duayen isimlerinden Bahadır Yenişehirlioğlu Balıkesirde

Sanat dünyasının duayen isimlerinden Bahadır Yenişehirlioğlu Balıkesirde
Yayınlama: 06.03.2024
A+
A-

 AK PARTİ GRUP BAŞKAN VEKİLİ MANİSA MV. BAHADIR YENİŞEHİRLİOĞLU GENÇLİK BULUŞMASI İÇİN GELDİĞİ BALIKESİR DE İLK OLARAK AK PARTİ İL BAŞKANLIĞINI ZİYARET ETTİ.

 

 

AK PARTİ İl Başkanı Mehmet Aydemir ve teşkilatı tarafından samimi karşılanan Yenişehirlioğlu, İnsana hizmetin yalnızca koltukla olmadığını belirtti.

AK Parti Grup Başkanvekili Bahadır Yenişehirlioğlu, teşkilat ile, Refah Partisi Milletvekilliği adaylık dönemini ve propaganda tecrübelerini paylaştı. Asıl mesleğinin avukatlık olduğunu belirten Yenişehirlioğlu;

“30 yaşımda İstanbul’da avukatlık yaparken Refah Partisi Milletvekili adayı gösterildim. Kitap yazmayı çok istiyordum.  Bir gecede avukatlığı bırakmaya ve yazar olmaya karar verdim. İlk kitabım Beyaz Usta Siyah Çırak’ ı 2011 yılında yazdım. 13 kitap yazdım. Gazeteci yazar, senarist dostum Ahmet Tezcan’ın ricasını kıramayıp kendimi dizi için 10 dakikalık deneme çekiminde buldum. Allah yürü ya kulum dedi, kendimi Yedi Güzel Adam’ın dizi setinde buldum. Mecliste Tahsin Paşam diye seslenilmesi, Abdülhamid Han’ın en güvendiği, en sevdiği paşası Tahsin Paşa karakteriyle müsemma olmak bana ayrıca bir keyif veriyor. Olan da hayır vardır, kalan işte de de hayır vardır. İnsana hizmet illa bir koltukla olmaz. Bugün nasip olan makamlar tekrar tevdi edilmediğinde hizmet için başka kapılar açılır”. ifadelerini kullandı.

Keyifli geçen ziyaretin ardından Yenişehirlioğlu, Öğretmenevi’nde gençlerle buluştu.

 

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.