Pİ Gençlik Derneği 10’uncu yılını kutlayacak

Pİ Gençlik Derneği 10’uncu yılını kutlayacak
Yayınlama: 29.02.2024
A+
A-

 

Pİ Gençlik Derneği 10’uncu yıl dönümü kutlamasını, 12 Mart Salı günü Ahmet Adnan Saygun Sanat Merkezi Küçük Salon’da gerçekleştirecek.

 

15-30 yaş arası bireylerin sahip olması gereken hakları ve çözüme kavuşması gereken sorunları için kurulan Pİ Gençlik Derneği, kuruluşundan bu yana 10’uncu yılını geride bıraktı. 14 Mart 2014’ten bu yana misyonlarını gerçekleştirmek üzere birçok faaliyet ve etkinlik düzenleyen Pİ Gençlik Derneği, tüm faaliyetlerine yerel, ulusal ve uluslararası alanda devam ederek, en büyük gelir kaynağı olarak Avrupa Birliği ve diğer uluslararası kuruluşlardan hibe ve fon desteği alıyor.

 

ASSM’DE BÜYÜK KUTLAMA

 

Gençlerin hak ve mağduriyetleri üzerine ciddi çalışmalar yürüten Pİ Gençlik Derneği’nin, kuruluşunun 10’uncu yılını kutlayacağı etkinlik, 12 Mart Salı günü Ahmet Adnan Saygun Sanat Merkezi Küçük Salon’da 17.30’da başlayacak.

 

İzmir’de yerel yönetimler ve kamu bileşenleri ile ilişkileri kuvvetli olan Pi Gençlik Derneği’nin konukları arasında Ankara’dan misafirler olacağı gibi İzmir’in de kanaat önderleri yer alacak.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.