Özlale’den İzmirlilere kentinize sahip çıkın çağrısı

Özlale’den İzmirlilere kentinize sahip çıkın çağrısı
Yayınlama: 28.03.2024
A+
A-

Özlale: “Kutuplaştırma siyasetine sandıkta son verin”

 

İYİ Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Prof. Ümit Özlale, seçimlere saatler kala İzmirlilere kentinize sahip çıkın çağrısı yaptı. Pazar günü yapılacak olan seçimlerde İzmirlilerin kararını kentin iyi yönetilmesinden yana kullanması gerektiğini dile getiren Özlale, “Bu ülke yıllardır dini suistimal eden Ak Parti ile Atatürk sevgimizi suistimal eden CHP arasında sıkışıp kaldı. Ülkeyi kutuplaştırarak yönetme siyasetine sandıkta son verin. Şehrinizi hayata geçirebilecek projeleri olanlara teslim edin” dedi.

“İzmirliler gereken dersi sandıkta verecek”

Kendisinin de 4 yıl önce ülkenin daha iyi yönetilmesi, vatandaşların daha iyi hizmet alması için siyasete girdiğini anımsatan Özlale, “İzmir’de  adaylığı ilk ilan edilen Büyükşehir Belediye Başkan  adayı olarak vatandaşların ayaklarına giderek kendimi ve projelerimi anlattım. Halktan büyük bir ilgi gördüm. Bu ilginin sandıkta da oy olarak çıkacağını düşünüyorum. İzmirliler yıllardır bu kutuplaştıran siyaset yüzünden bir partiye mahkum oldu ve hizmet alamadı. O partide nasılsa Ak Parti korkusu ile oy alıyorum diye bu kente hak ettiği hizmeti sunamadı. Kuruluşun ve kurtuluşun kenti olan İzmir bu yüzden çok zaman kaybetti. Bu siyasete son vermek için Pazar günü sandık önünüze gelecek. İzmirlilerin bu sefer gereken dersi vereceğine inanıyorum” dedi.

“Ben kazanırsam, İzmirli kazanacak”

Daha önce farklı partilere oy vermiş her kesimden oy aldığını vurgulayan Özlale, benim kazanmam halinde adaylar dışında tüm İzmirlilerin sevineceğini söyledi. İzmir için çok güzel projeler hazırladıklarını, kentin makus talihini değiştirmeye aday olduğunu anlatan Özlale, “Ben hiçbir partinin oyunu bölmüyorum. Ak Parti’den de diğer partilerden de oy alıyorum. İzmirliler bana seçilecek oyu vermeleri halinde çok mutlu olacak. İzmirlilere bugüne kadar görmedikleri bir belediye hizmeti sunacağım. İzmir kısa bir süre içinde bir dünya kenti haline gelecek. Sorunlarını çözmüş, öğrencileri, gençleri, yaşlıları, kadınları ve çalışanları ile mutlu bir kent olacak. Gençler bu kenti artık terk etmeyecek. Dünyanın her yerinden katma değerli üretim yapan yatırımcılar gelecek. İzmir turizmde kısa sürede bir dünya markası olacak” diye konuştu.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.