Murat Gökçekaya: Kadınlarımızın hayatını kolaylaştıracağız

Murat Gökçekaya: Kadınlarımızın hayatını kolaylaştıracağız
Yayınlama: 19.02.2024
A+
A-

Cumhur İttifakı’nı AK Parti Çiğli Belediye Başkan Adayı Murat Gökçekaya, Başkan seçildiği takdirde, hemşehrilerine ‘Gerçek Belediyecilik’ nasıl olur, bunu ispat edeceklerini belirterek, “Söz veriyorum, ilçemizi hizmet Belediyeciliği ile şahlandıracağız. Kadınlarımız da bundan gereken payı alacak. Onların hayatını da kolaylaştıracağız.” dedi.

Seçim çalışmalarına ara vermeden devam eden Çiğli Belediye Başkan Adayı Murat Gökçekaya, esnaf sanatkar ve mahalle ziyaretlerinde hemşehrileriyle bir araya gelerek, hem onların sorunlarını dinliyor, hem de çözüm yolları konusunda fikir üretiyor.

Kadınların fikirlerini aldı

Akşamları, hane halkının izni ile ev ziyaretleri yapan ve projelerini anlatan Murat Gökçekaya, hafta sonu programında Aydınlıkevler Mahallesi’nde kadınlarla bir araya gelerek, mahalle sorunlarını dinledi, kadınlarla ilgili görüş, düşünce ve hedeflerini dile getirdi.
Gökçekaya, görüşmelerle ilgili olarak şunları söyledi: “Çok kıymetli mahalle sakinlerimizle bir araya gelerek, mahallemizin sorun ve talepleri hususunda istişareler gerçekleştirdik. Ben kadın-erkek eşitliğine inanıyorum. Kadınlarımız anne, eş ve kardeş olduğu gibi, işyeri arkadaşlığı da yapıyoruz. Bu bakımdan evde, sokakta ve işyerinde onların sorunları bizim sorunlarımız. Hayatlarını kolaylaştırmak için elimizden ne geliyorsa yapacağız. Teveccüh ve desteklerinden dolayı hemşehrilerime ayrıca teşekkür ediyor, söz veriyorum. Biz gerçek Belediyeciliğe inanıyor ve uyguluyoruz. Seçildiğimizde bu güzel ilçemizi gerçek belediyecilik olan hizmet odaklı belediyecilik ile şahlandıracağız. Kadın-erkek tüm hemşehrilerimiz de bundan gereken payı alacak.”

Ata sanayi sitesinde tur

Ata Sanayi Sitesini ziyaret eden Gökçekaya, oto tamircilerine “Hayırlı işler.” diledi. Kendini tanıtarak, Çiğli’ye Belediye Başkan adayı olduğunu söyleyen ve destek isteyen Murat Gökçekaya, “Sizlerin sorunlarınızı dinliyor ve geldiğimde çözüm yolları konusuna odaklanıyorum. Ben de bir esnafım ve esnaflarımızın dilinden anlarım. Başkan olursam kapım sizlere her zaman açık olacak. Zaman zaman da sizleri tıpkı bugün olduğu gibi ziyaret etmeyi ihmal etmeyeceğim.” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.