Kırkpınar Onur Mahallesi’nden seslendi: Bayraklı’nın makus talihi değişecek

Kırkpınar Onur Mahallesi’nden seslendi: Bayraklı’nın makus talihi değişecek
Yayınlama: 24.03.2024
A+
A-

Kırkpınar Onur Mahallesi’nden seslendi:

Bayraklı’nın makus talihi değişecek!

Cumhur İttifakı Bayraklı Belediye Başkan adayı Bilal Kırkpınar, Onur Mahallesi’nde esnaf ve vatandaşı dinleyerek evlere konuk oldu. Kırkpınar, “Bayraklım bu senin kaderin değil, makus talihini yenebilirsin. Onur Mahallemizin onurunu kurtaracağız, onuruna yaraşır hizmetleri getireceğiz. Diğer mahallelerimiz de hizmete kavuşacak” dedi.

Cumhur İttifakı Bayraklı Belediye Başkan Adayı Bilal Kırkpınar ve meclis üyesi adayları Bayraklı’nın her mahallesindeki vatandaşları dinlemeye devam ediyor. İftar programlarında Bayraklılı hemşehrileriyle bir araya gelen Kırkpınar, akşamları ise ev ziyaretleri gerçekleştiriyor.

Vatandaş “değişim” diyor

Bayraklı’nın tüm sokaklarını karış karış gezen Kırkpınar, Onur Mahallesi’nde yaşanan sıkıntılara dikkat çekerek, Bayraklı’da birkaç mahalle dışında hiçbir mahallenin aydınlatmasının olmadığını, kaldırımların ve yolların bozuk olduğunu kaydetti. Onur Mahallesi sakinleri Kırkpınar’a “Bayraklımızda çivi üstüne çivi çakılmıyor. Biz artık değişsin istiyoruz.” derken, Kırkpınar da vatandaşlara ‘Köklü değişim’ sözü verdi.

“Onur mahallemizin onurunu kurtaracağız”

Onur Mahallesi’nin yollarındaki çukurlara dikkat çeken Kırkpınar, “Bayraklım bu senin kaderin değil, makus talihini yenebilirsin. Onur Mahallemizin onurunu kurtaracağız, onuruna yaraşır hizmetleri getireceğiz. Onur Mahallemiz de diğer mahallelerimiz de hizmete kavuşacak. Altyapıyı görüyorsunuz, yamalı bohçaya dönmüş yollarımız. Bizim yamayla işimiz yok. Köklü bir altyapı değişimi, kaldırımlarıyla birlikte, yağmur su gidişleri ve ışıklandırmasıyla birlikte ışıl ışıl bir Onur Mahallesi’ni birlikte inşa edeceğiz.” dedi.

Amblem değil hizmet seçeceğiz”

Kırkpınar şunları kaydetti: “Biz bu seçimde parti seçmiyoruz, Bayraklımıza hizmet edecek kişiyi seçeceğiz. Onlar ısrarla bu seçimi partiler üzerinden götürmeye çalışıyorlar. Bu seçimde partiler, amblemler değil projeler yarışacak. Bu seçimde aslında herkes kendine oy kullanacak. Herkes kendini, ailesini, ilçesini, geleceğini düşünerek oy kullanacak.

“İlçemizin ekmek su gibi hizmete ihtiyacı var”

Bayraklı Belediye Başkan adayı Kırkpınar, Bayraklı’nın hizmete ihtiyacı olduğunu vurgulayarak,
“Bayraklı’da çocuklarımız hala vızır vızır arabaların geçtiği caddelerde top oynamaya çalışıyorlar. Hala pazaryerleri yok. Hala kaldırımlar bozuk, hala aydınlatma sorunu var. Onun için Bayraklı’nın çantada keklik olmadığını herkese göstermemiz lazım. Biz göreve geldiğimizde yapamazsak bizden de hesabını sorun. Ya ideoloji ya da hizmet diyeceksiniz. Bayraklımızın ekmek su gibi hizmete ihtiyacı var. ” açıklamasında bulundu.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.