Karabağlar’a açılan yaraları birlikte saracağız Ben değil, ‘Karabağlar’ diyoruz

Karabağlar’a açılan yaraları birlikte saracağız  Ben değil, ‘Karabağlar’ diyoruz
Yayınlama: 15.02.2024
A+
A-

Konfor Alanından Yöneticilik Son Buluyor

Başarısızlıklarını Bahane Üreterek Gizleyemezler

AK Parti Karabağlar Belediye Başkan Adayı Mehmet Sadık Tunç çalışmalarına İnönü Caddesi’nde devam etti. Başkan Adayı Tunç’a ziyaretlerinde eşi Mukkades Tunç’ta eşlik etti. Yapmış olduğu ziyaretlerde yerel yönetimin yetersizliğinden sıkılan vatandaşların değişim şart dediğini belirten Tunç, “Biz çalışmaya, ilçemizi geliştirmeye geliyoruz. Karabağlar’da yaşayanlar bahanelerden sıkılmış. Konfor alanından çıkmadan belediye yönetmeye çalışanlar ilçemizi bugüne kadar geride bıraktılar. Şimdi koşup öne geçme zamanı. Hep birlikte güçlü bir Karabağlar hedefiyle yolumuza devam ediyoruz. Şimdi nasıl sahada hemşerilerimiz ile bir aradaysak 1 Nisan’da da burada olacağız. Karabağlar’a açılan yaraları birlikte saracağız” dedi.

Bahane yok iş var

Karabağlar’ı bahaneler ile oyalamayacaklarını dile getiren belediye başkan adayı Tunç, “Türkiye Cumhuriyeti’nde her il ve ilçe genel bütçeden nüfusu oranında eşit pay almaktadır. Bu bağlamda hiçbir belediyenin desteğini kesmek mümkün değildir. Zaten bunu vatandaşlarımız da biliyor. Bugüne kadar vatandaşlarımızı bu bahanelerle oyaladılar. Hep zaman kaybettirdiler. Artık bahane yok şimdi iş zamanı. Yoldaki çukur, çarpık kentleşme ile değil çocukların oyun oynayacağı parkları olan, yaşlılarımızın vakit geçireceği sosyal tesislere sahip, üniversite öğrencilerinin yanında belediyecilik anlayışı ile Karabağlar’ı öne çıkartacağız” şeklinde konuştu.

Üreten belediye ile iş ve aş kapısı
İzmir ve ilçelerinde yaklaşık 30 yıldır yerelde iktidar olan yöneticilerin artık üretecek bahanelerinin kalmadığını vurgulayan Tunç, “Karabağlar Belediyesi’nde üreten belediyecilik anlayışıyla iş ve aş kapısını arttıracağız. Mahallelerimizde gençlerimize, kadınlarımıza kendi üretecekleri istihdam alanları yaratacağız. Konfor alanlarından çıkmadan belediyecilik yapmaya çalışan yöneticilerin devri artık son buluyor. Şimdi iş zamanı, aş zamanı. Bu halk artık buna müsaade etmeyecek. Karabağları 1 Nisan sabahından itibaren hak ettiği hizmetlere hep birlikte AK Belediyecilik anlayışıyla kavuşturacağız.” ifadelerini kullandı.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.