İZSİAD Kadınlar TSM Korosu Sevgililer Günü için söyledi

İZSİAD Kadınlar TSM Korosu Sevgililer Günü için söyledi
Yayınlama: 14.02.2024
A+
A-

İZSİAD Kadınlar TSM Korosu’ndan “Sevgiliye Şarkılar” Konseri

İZSİAD Kadınlar Türk Sanat Müziği Korosu, 14 Şubat Sevgililer Günü için “Sevgiliye Şarkılar” Konseri verdi. Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi’nde düzenlenen konsere İZSİAD üyeleri ve sanatseverler yoğun ilgi gösterdi. Şefliğini Engin Karadağ’ın yaptığı İZSİAD Türk Sanat Müziği Korosu’nun söylediği aşk ve sevgi şarkılarına dinleyiciler de eşlik etti. Konuk sanatçı Seher Dilmaç Meriç de şarkıları ile geceye renk kattı.

Gecenin açılışında bir konuşma yapan İZSİAD Yönetim Kurulu Başkan Vekili Münir Sirhan Özen, bu gece aşkın ve sevginin en güzel ifadeleriyle yani müzik aracılığıyla kalplerimizi birleştirdiklerini söyledi.

Şef Engin Karadağ yönetimindeki İZSİAD Kadınlar TSM Korosu’nun dernek merkezinde aylar süren titiz provaların sonucunda bu konseri hazırladıklarını söyleyen Özen, “Bu konser, emek ve tutku dolu bir yolculuğun ürünü. Koristlerimizin her biri, bu özel repertuarı sizler için sunmak adına büyük bir özveriyle çalıştı. Onların bu emeğini takdir ediyor, her birini tek tek kutluyorum” dedi.

Aşk ve sevgiyi yücelten bu özel günde, sevginin birleştirici gücüyle buluştuklarını vurgulayan Özen, “Bu özel günde, İZSİAD olarak, müzik aracılığıyla sevginin evrenselliğini kutluyor, her bir notada sevgiyi, aşk ve tutkuyu sizlere ulaştırmayı amaçlıyoruz. Bu özel geceyi bizimle paylaştığınız için teşekkür eder, konserimizin içinizi aşkla doldurmasını dilerim” diye konuştu.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.