İzmir ve Çiğli’ye hizmet belediyeciliği gelecek

İzmir ve Çiğli’ye hizmet belediyeciliği gelecek
Yayınlama: 14.02.2024
A+
A-
Cumhur İttifakı Çiğli Belediye Başkan Adayı Murat Gökçekaya:
“İzmir ve Çiğli’ye hizmet belediyeciliği gelecek”
Cumhur İttifakı’nın AK Partili Çiğli Belediye Başkan Adayı Murat Gökçekaya, ittifakın İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamza Dağ’ın “Eşsizmir” temalı vizyon lansmanına Çiğli olarak eşi Füsun Gökçekaya ve İlçe Başkanı Oktay Özdemir ile birlikte katılarak, o coşkuya ortak oldular.
ÇİĞLİ’YE YARARLI PROJELER
Swiss Otel’deki lansmanın, gerek AK Parti’nin gerek ise Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamza Dağ’ın Ege’nin incisi İzmir hususunda görüş, düşünce ve projeleri detaylı biçimde ortaya koyması bakımından çok yararlı geçtiğini ifade eden Murat Gökçekaya, “Eşsizmir Vizyonu ile Başkan adayımız Sayın Hamza Dağ’ın açıkladığı projelerin arasında Çiğlimizi yakından ilgilendiren çok sayıda proje mevcut. Körfez Geçiş Projesi, Yeni Çevre Yolu, geri dönüşümde Harmandalı Çöplüğü’nün tamamen rehabilitesi, 50 bin sosyal konut ve 150 bin konut inşasından Çiğli’nin alacağı paylar ve İZBAN’ın Çiğli’de de yeraltına alınacak olması bunların belli başlı olanları. Vaadedilen bu projeler bizi çok sevindirdi. Sayın Hamza Dağ’a çıktığı bu yolda muvaffakiyetler diliyorum. Çiğli Cumhur İttifakı ortakları olarak her konuda kendisinin yanındayız. Seçime 46 gün kala el ele, gönül gönüle çalışarak 31 Mart akşamı İzmir Büyükşehir’e ve Çiğli’ye Cumhur İttifakı olarak hizmet belediyeciliğini getireceğiz” dedi.
“PROJELERİMİZ YAKINDA”
Çiğli’de çalışmalara başladıkları bir aya yakın sürede ilçe halkından çok yakın ilgi gördüklerini kaydeden Gökçekaya, “Şimdi sıra Çiğli için planladığımız projeleri halkımıza anlatmaya geldi. Bir yandan seçim çalışmalarımızı sahada sürdürürken, diğer yandan da sürpriz olacak bu projelerimizi Çiğlililere anlatmak için hazırlıklarımızı sürdürüyoruz. Projelerimizin Çiğli’nin en gerekli çalışmaları ve ilçemize vizyon kazandıracak çalışmalar olacağını herkes görecek. Her adımımız Çiğli ve Çiğlililerimiz içindir. Bekle bizi Çiğli” ifadelerini kullandı.
ÖZDEMİR’DEN TAM NOT
AK Parti İlçe Başkanı Oktay Özdemir de, Cumhur İttifakı’nın hizmet aşkına yakışır bir lansman izlediklerini ifade ederek, “Büyükşehir adayımız Sayın Hamza Dağ’ın performansı mükemmeldi. Açıkladığı projelerle gurur duyduk. İşte belediyecilikte ve hizmette AK Parti farkı. Çiğlimize de dokunacak projeler olmasına çok sevindik. Yolu açık olsun” diye konuştu.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.