Hasan Avcı’ya sevgi seli artarak devam ediyor

Hasan Avcı’ya sevgi seli artarak devam ediyor
Yayınlama: 25.03.2024
A+
A-

HASAN AVCI’YA SEVGİ SELİ ARTARAK DEVAM EDİYOR

Belediye Başkanlığı yaptığı 6,5 yıl içerisinde Altıeylül’ü tabiri caizse avucunun içi gibi bilen Bağımsız olarak çıkmış olduğu yolda Altıeylüllü vatandaşlardan tam destek alan Hasan Avcı, Altıeylül’ü karış karış dolaşmaya devam ediyor.

Altıeylüllü vatandaşlar desteklerini ifade ederek; kimileri arabanın içinden, evinin balkonundan, sokakta, kimisi aracını durdurup, kimisi de evinin camından Bağımsız Altıeylül Belediye Başkan Adayı Hasan Avcı’ya selam veriyor ve ekliyor. “OYUM HASAN AVCI’YA, OYUM DOĞRUYA, OYUM DÜRÜST SİYASETÇİYE, OYUM HAK YEMEYENE, OYUM ALTIEYLÜL’E ESER KAZANDIRAN BAŞKAN GİBİ BAŞKAN HASAN AVCI’YA” dedi.

AVCI; HAFTA SONU SEÇİM ÇALIŞMALARINA DEVAM ETTİ

Bağımsız Altıeylül Belediye Başkan Adayı ve Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı hafta sonu da seçim çalışmalarını sürdürdü. Cumartesi günü Cumartesi pazarı esnafı ve vatandaşlarla bir araya gelen Avcı, akşam Cinge Mahallesi’nde iftar programı ardından Bahçelievler Mahallesi’nde yoğun katılımla vatandaşlarla buluştu.

Pazar günü ise; Gümüşçeşme Kapalı Pazarı, akşam Köylüköy’de iftar programına ve sonrasında da Köseler-Akarsu’da Altıeylüllü vatandaşlarla bir araya geldi.

“ALTIEYLÜL’DE SANDIKTAN HASAN AVCI ÇIKACAK”

Her gittiği mahallede, her uğradığı kıraathanede, her elini sıktığı vatandaştan “Biz senin yanındayız Başkanım. Sen haksızlığa uğradın. Senin Altıeylül’e kazandırdıkların belli. Diğerleri bunların üstüne bile koyamadı. Sosyal Belediyecilik yanında Eser Belediyeciliği anlayışıyla hareket eden sensin. ALGEM vasıtasıyla ihtiyaç sahiplerinin yanında oldun. Başkanım sana ‘Kar gibi eriyorsun’ diyenlere inat Altıeylüllü vatandaşlar olarak ‘ÇIĞ GİBİ BÜYÜYORUZ’ 31 Mart yerel seçimlerine sayılı günler kala Allah’ın izniyle Altıeylül’de sandıktan Hasan Avcı çıkacak” dedi.

“EMİN OLUN ONLAR BU HAVAYI HESAP EDEMEDİ”

Bağımsız Altıeylül Belediye Başkan Adayı Hasan Avcı, “Biz milletimize hizmet etmek için emek vererek, gayret ederek mücadele ederken başka zatı muhteremler bu kardeşinize oyun kurarken türlü kumpaslarla iftiralarla bu kardeşinizi aday olmasını engellerken emin olun bu havayı hesap edemediler.  Ama onlar dediler ki ‘Kar gibi eriyorlar’ değil kar gibi bugün Altıeylül’den haykırıyoruz. ÇIĞ GİBİ BÜYÜYORUZ ÇIĞ GİBİ” diye konuştu.

“HİÇBİR ZAMAN BELALTI SİYASET GÜTMEDİK”

Bağımsız Altıeylül Belediye Başkan Adayı Hasan Avcı, “6,5 yıldır bu şehre bu ilçeye hizmet etmeye çalışırken, gayret ederken, emek verirken bir duruş sergileyerek doğru ve dürüst iş yapmaya çalıştık. Hiçbir zaman bel altı siyaset gütmedik. Biz hizmetlerimizle vatandaşımızın kapısını çaldık. Biz garip fukaraya sahip çıkarak yolda yürümeye çalıştık. Ve bugün geldiğimiz noktada şöyle bakıyorum da Allah razı olsun milletimizle bir gönül köprüsü kurmuşuz” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.