Foça Bağımsız Belediye Başkan Adayı Ahmet Gültekin açık hava toplantısı

Foça Bağımsız Belediye Başkan Adayı Ahmet Gültekin açık hava toplantısı
Yayınlama: 12.02.2024
A+
A-

Foça Bağımsız Belediye Başkan Adayı Ahmet Gültekin açık  hava toplantısı gerçekleştirdi
Ahmet Gültekin yerel seçim için halkla ilk açık hava buluşmasını gerçekleştirdi.
Nihat Dirim Barış ve Demokrasi Meydanı’nda konuşan Ahmet Gültekin projeleri hakkında bilgi verdi kendisine yapılan karalamalara cevap verdi.
Gültekin “1971 yılında Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde doğdum. Uzun yıllar İzmir’de yaşadıktan sonra son 15 yılı Foça’da geçirdim. Sivil toplum örgütlerinde gönüllü bir yurttaş olarak aktif rol aldım. Foça’nın gelişimine katkıda bulunmak, karşılaşılan sorunlara çözüm üretmek ve ilçeyi daha yaşanabilir kılmak amacıyla bağımsız aday olmaya karar verdim.”
Beni mütahit olarak Foça’da inşaat yapıp peşkek çekeceğimi iddia edenler var  gücüm var  inşaat yapmaya niyetim yok,

Aday olmaya Mevcut partilerin Foça’yı yeterince temsil etmediğini düşünerek girdim. Bağımsız, daha sağlıklı bir çalışma ortamı sağlayacak ve Foça’nın güzelliklerini koruyarak adil bir yönetimle ilçeyi daha yaşanabilir hale getirmek istiyorum .
Foça’nın geleceğini şekillendirirken şeffaf ve halkın doğrudan katılımını sağlayarak karar alma süreçlerini yönetecek sistem kuracağız.
Foça’nın eşsiz deniz turizmi potansiyelini ön plana çıkararak, koylarını koruyacak ve tarihi dokusunu muhafaza edecek projelere odaklanacağız,Sokak hayvanlarına ücretsiz mama, aşı ve barınak sağlayarak, toplumu bilgilendirecek ve projeyi sürekli izleyip geliştireceğiz.
Foça Belediyesi’ne ait sosyal tesislerde ücretsiz kültür ve sanat faaliyetlerine öncelik vereceğiz. Yeni ve eski Foça’da belirlenen sahil bandında ücretsiz tekerlekli nostaljik tramvay hizmeti sunacağız bunun finanasmanı da hazır.
Yeni ve eski Foça’da belirlenen kıyı kesimlerinde ücretsiz WC şezlong ve şemsiye hizmeti vereceğiz.Sık yaşanan elektrik ve su kesintilerine çözüm getirilmesi için Foça’nın alt yapısı için sorumlu gruplarla iş birliği yapacağız. Devlet hastahanelerine ücretsiz ulaşım hizmeti vereceğiz.
Toplumla işbirliği ile daha etkili  Yaz günleri açık hava konserleri, sinema ve tiyatro gibi etkinliklerle Foça’nın kültür ve sanat sahnesi tekrar canlandıracağız.
Tanıtım toplantısı çekilen halayla sona erdi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.