Doğal gaz, 2025 yılı sonunda Seferihisar’ın tamamında kullanılacak

Doğal gaz, 2025 yılı sonunda Seferihisar’ın tamamında kullanılacak
Yayınlama: 27.03.2024
A+
A-

Doğal gaz, 2025 yılı sonunda Seferihisar’ın tamamında kullanılacak

Ahmet Aydın: “Yaptıklarımız ortada, sıra 31 Mart’tan sonra yapacaklarımızda”

Cumhur İttifakı Seferihisar Belediye Başkan Adayı Ahmet Aydın, Yozgatlılar Derneği’ni ziyaret etti. 31 Mart’tan sonra gerçekleştireceği projelerini anlatan Aydın: “Bugüne kadar yaptıklarımız ortada, sıra 31 Mart’tan sonra yapacaklarımızda.” dedi.

31 Mart Pazar günü yapılacak olan yerel seçimlere sayılı günler kala çalışmalarını tüm hızıyla sürdüren Cumhur İttifakı Seferihisar Belediye Başkan Adayı Ahmet Aydın, Yozgatlılar Derneği’ni ziyaret etti. Dernek üyeleriyle sohbet eden Başkan Adayı Aydın, 5 yıllık ilçe başkanlığı döneminde vesile olduğu proje ve hizmetleri anımsatarak, “Bizim yaptıklarımız ortada, sıra 31 Mart’tan sonra yapacaklarımızda.” ifadelerini kullandı.

Sığacık’ta yaşayan bir vatandaşın doğal gaz ile ilgili sorusu üzerine doğal gaz çalışmalarıyla ilgili kapsamlı bir bilgi veren Başkan Adayı Aydın, 2025 yılı sonu itibarıyla Seferihisar’ın tamamında doğal gazın var olacağını ifade etti.

Seferihisar’a her alanda kalıcı ve kapsamlı projelerle kentin gelişimine katkı sağlamayı hedeflediklerini belirten Aydın: “Bizim amacımız Seferihisar’ı; Seferihisarlı vatandaşlarımız için yaşanabilir kılmak. Seferihisar’da lay lay lom işlerle hiç uğraşmadık. Bugüne kadar zamanımızı mümkün olduğunca verimli kullandık. Hep vatandaşımıza dokunan onun sağlıklı ve mutlu yaşamasının bir parçası olacak proje ve yatırımlara vesile olduk. 5 yıl boyunca bu bakış açısıyla hizmet ettik. Ben ve arkadaşlarım Seferihisar tarihinin en büyük bütçeli yatırımların yaşama geçmesine vesile olduk. 31 Mart’tan sonra da Seferihisar’ı ve Seferihisarlıları belediye hizmetleriyle buluşturacağız. Kamuoyuyla paylaştığımız projeleri 2 yıl içinde yaşama geçireceğiz.” dedi.

Doğal gazın Seferihisar açısından öneminin altını çizen Başkan Adayı Aydın: “Doğal gazın taşıma ile değil, doğrudan Seferihisar’a temin edilebilmesi için arkadaşlarımızla birlikte yürüttüğümüz çalışmalar meyvesini verdi. Şu an doğal gaz Seferihisar’a doğrudan bağlanmış durumda. Şimdi Doğanbey, Payamlı ve Ürkmez bölgesini taşımalı doğal gazla buluşturacağız. Bölgenin tamamına doğal gazı ulaştıracağız. 2025 yılı sonuna kadar Doğanbey, Payamlı ve Ürkmez hattı da Seferihisar’daki ana hatta bağlanacak. 2025 yılı sonunda Seferihisar’ın tamamında doğal gaz var olacak.” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.