Deva partisi İzmir teşkilatı hazır

Deva partisi İzmir teşkilatı hazır
Yayınlama: 21.02.2024
A+
A-

DEVA PARTİSİ İZMİR TEŞKİLATI 30 İLÇEDE ADAY LİSTELERİNİ SEÇİM KURULLARINA TESLİM ETTİ

 

DEVA Partisi İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Serap Karaosmanoğlu, 31 Mart tarihinde yapılacak olan yerel seçimlere katılacak adayların listelerini 30 ilçede seçim kurullarına teslim ettiklerini bildirdi.

DEVA partisi İzmir İl Teşkilatı 30 ilçede belediye başkanlığı, belediye meclis üyeliği seçimleri için hazırlanan aday listelerini ilçe seçim kurullarına teslim etti. Partinin İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Serap Karaosmanoğlu, teşkilatının tüm ilçelerde ve büyükşehirde yerel seçimlere katılacağını ifade ederek seçimlere katılan belediye başkan adaylarına başarılar diledi. Yaptığı açıklamada Karaosmanoğlu “Yüksek Seçim Kurulu’nun (YSK) belirlediği seçim takvimine göre dün aday listelerinin teslimi için son gündü. Biz de tüm ilçelerimizde aday listelerimizi ilçe seçim kurullarına teslim ettik. Bugün itibariyle adaylarımızla birlikte hemşerilerimizle temas halinde olacak ve İzmir’de katılımcı, şeffaf, liyakatli, adil bir belediyecilik için kollarımızı sıvayacağız.  31 Mart Yerel Seçimlerine katılacak tüm adaylarımıza başarılar diliyor; seçimlerin İzmir’e, ülkemize DEVA olmasını temenni ediyorum.” diye konuştu.

Serap KARAOSMANOĞLU

DEVA Partisi İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı

1969 tarihinde Konya’da doğdu. Orta öğrenimini Karşıyaka Lisesi’nde tamamladı. Dokuz Eylül Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun oldu. 1994-2006 yılları arasında tekstil imalatı ve ihracatı üzerine çalıştı. 2001-2002 yılları arasında Amerika Birleşik Devletleri’nde, 2002-2005 yılları arasında Özbekistan’da tekstil işini sürdürdü. 2006 yılından günümüze Türkiye’de tarım ve hayvancılık alanında çalışmaya devam etmektedir. 2020 yılında DEVA Partisi’ne katılarak Sektörel Çalışmalar ve Sosyal İşlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcılığı görevlerini üstlendi. Mayıs 2023 tarihinde DEVA Partisi İzmir İl Başkanı olarak teşkilat çalışmalarını sürdürdü. Anne Çocuk Eğitim Vakfında gönüllü eğitmenlik yaptı. Bir dönem Ege Giyim Sanayicileri Derneğinde Yönetim Kurulu Üyeliği görevinde  bulundu. İngilizce bilmektedir. Evlidir.

 

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.