CHP Gaziemir belediye başkan adayı Ünal Işık: basın özgür olursa toplum da özgür olur

CHP Gaziemir belediye başkan adayı Ünal Işık: basın özgür olursa toplum da özgür olur
Yayınlama: 29.02.2024
A+
A-

CHP Gaziemir Belediye Başkan Adayı Ünal Işık, İzmir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Dilek Gappi, İGC Genel Sekreteri Mehlika Gökmen, İGC Hukuk Danışmanı Av. Birgül Değirmenci, İGC Üyesi Binali Kılıç, 9 Eylül Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Macit Sefiloğlu’nu İGC Uluslararası Basın Merkezi’nde ziyaret etti.

Ünal Işık, ‘değişim’ sloganı ile yola çıktığını belirterek, Gaziemir’de öncelikli hedeflerinin ulaşım, mülkiyet, engelliler ve doğal gaz sorunlarını çözme olduğunu ifade etti. Seçilmesi halinde gerçekleştirmek istediği projelere de değinen Işık, Gaziemir’deki ‘nükleer atık’ sorununu vurguladı. Işık, “Bizim bunu dünya gündemine taşımamız gerekiyor. Bilim adamlarına sunacağız, gerekirse yardım talep edeceğiz” dedi.

Basın özgür olursa toplumun da özgür olacağını dile getiren Ünal Işık, özgür basının her zaman yanında olacaklarını vurguladı. Işık, İGC’yi verdikleri mücadele ve yürüttükleri çalışmalardan dolayı tebrik etti. Işık, iş birliği ve ortak projelere hazır olduklarını da belirtti.

31 Mart Yerel Seçimleri’nde Ünal Işık’a başarılar dileyen İGC Başkanı Dilek Gappi, İzmir basını ve gerçekleştirdikleri projeler hakkında bilgi verdi.

 

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.