Çeşmekartlı olmanın ayrıcalıklarına bir yenisi eklendi!

Çeşmekartlı olmanın ayrıcalıklarına bir yenisi eklendi!
Yayınlama: 01.11.2023
A+
A-

Çeşme Belediyesi tarafından hayata geçirilen Çeşmekart uygulaması ile birinci ikameti Çeşme’de olanlara büyük ayrıcalıklar tanınıyor. Çeşme Belediyesi ve Medicana Hastanesi arasında imzalanan protokol ile Çeşmekart sahibi vatandaşlar hastanede özel avantajlardan faydalanabilecek.

 

Çeşme’de yaşayanlara büyük avantaj sağlayan Çeşmekart ile, vatandaşlar belediyeye ait sosyal tesislerden indirimli, belediye hizmetlerinden ve kültür sanat etkinliklerinden ise öncelikli, belediyeye ait otoparklardan ve spor tesislerinden ücretsiz faydalanabiliyor. Kısa sürede yüzlerce kişinin başvuru yaptığı Çeşmekart avantajlarına bir yenisi daha eklendi. Çeşme Belediye Başkanı M. Ekrem Oran ile Medicana Hastanesi Genel Müdürü Ulvi Ünal arasında sözleşme imzalandı. İmzalanan protokol ile Çeşmekart sahipleri hastanedeki hizmetlerden özel avantajlarla faydalanabilecek.

Çeşmeli olmanın ayrıcalıklarını yaşıyorlar

Çeşmekart uygulamasına kısa sürede yüzlerce kişinin başvuru yaptığını belirten Başkan Oran, “Vatandaşlarımız Çeşmekart uygulaması ile Çeşmeli olmanın ayrıcalıklarını yaşıyorlar. Sağlık hizmetleri alanında ilçemizi her geçen gün daha iyiye taşıyoruz. Bu işbirliği ile de Çeşme’de yaşayan ve Çeşmekartlı olan vatandaşlarımıza hastaneden özel imkanlar tanınacak. Haydi Çeşme ailem, sen de birinci ikametini Çeşme’ye taşı, Çeşmekartlı ol” dedi.

Nasıl Çeşmekart sahibi olabilirim?

Çeşmekart sahibi olmak isteyen vatandaşlar playstore veya appstore dan Çeşme Belediyesi uygulamasını indirerek, Çeşmekart üyeliğini yapabilir, ya da https://www.cesme.bel.tr sitesinden Çeşmekart Başvuru İşlemlerine tıklayarak Çeşmekart sahibi olabilirler.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.