Çeşme turizmine Berlin dopingi

Çeşme turizmine Berlin dopingi
Yayınlama: 07.03.2024
A+
A-

Boyalık Beach Hotel’e İTB Berlin Fuarı’nda büyük ilgi

Çeşme turizmine Berlin dopingi

 

Almanya’nın Berlin kentinde bu yıl 5-7 Mart tarihleri arasında düzenlenen ve dünyanın en büyük turizm fuarlarından biri olan ITB Berlin Uluslar arası Turizm Fuarı’nda Boyalık Beach Hotel & Spa Çeşme büyük bir ilgiyle karşılaştı. Turizm sektörünün önde gelen markalarının bulunduğu İzmir standında yer alan Boyalık Beach Hotel & SPA Çeşme markası büyük ilgi gördü.

Turizm sektörünün önde gelen fuarlarına katılım göstermeye özen gösterdiklerini söyleyen Boyalık Beach Hotel & SPA Çeşme Genel Müdürü Orhan Belge, Fuar’da hem Çeşme’yi hem de Viltur Turizm bünyesinde yer alan Boyalık Beach Hotel & SPA Çeşme, Kalinda Inn Otel, Villasaray ile bünyemize yeni katılan Palms Oteli de tanıtma  aimkanı bulduklarını söyledi.

“Tanıtımlara hız kesmeden devam edeceğiz”

Türkiye olarak zorlu bir süreçten geçtiklerini, bu sebeple yazın elde edilecek turizm gelirinin Türkiye’nin bu süreci daha kolay atlatmasını sağlayacağını vurgulayan Belge, ”Bu sebeple hem ülkemizi hem bölgemizi hem de otelimizi tanıtma fırsatlarını sonuna kadar kullanıyoruz. Sektör temsilcileri ile verimli görüşmeler yaptık. Bu sene yüzde 100 doluluk ile geçireceğiz diye düşünüyorum” dedi.

İTB Berlin Fuarı özellikle Almanya’dan ülkemize gelen turistlerin ilk bağlantıların kurulduğu fuar olduğunu hatırlatan Belge, “Fuar son derece verimli geçti, yoğun bir ilgi ile karşılaştık, ilgiden son derece memnunuz” diye konuştu.

Yaz sezonuna kadar çeşitli fuarlara katılım göstermeye devam edeceklerini hatırlatan Belge, bölgelerini her platformda hız kesmeden tanıtmaya devam edeceklerini sözlerine ekledi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.