Çağdaş Yaşam Gönüllüleri Forum Tiyatro Topluluğu’ndan Özel Gösteri: “Benim Adım Kadın

Çağdaş Yaşam Gönüllüleri Forum Tiyatro Topluluğu’ndan Özel Gösteri: “Benim Adım Kadın
Yayınlama: 05.03.2024
A+
A-
“Çağdaş Yaşam Gönüllüleri Forum Tiyatro Topluluğu’ndan Özel Gösteri: “Benim Adım Kadın”
İzmir’in Karşıyaka ilçesinde, Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği İzmir Şubesi gönüllüleri ve Çağdaş Etkinlik Merkezi velilerinin bir araya gelmesiyle oluşturulan Forum Tiyatro Topluluğu, 05 Mart 2024 Salı günü saat: 15:00′de Karşıyaka Belediyesi Bilge Çınarlar Yaş Alma Merkezi’nde “Benim Adım Kadın” adlı oyunu sahneleyecek.
Bu özel gösteri, toplumdaki kadınların karşılaştığı zorlukları ve ezilmişliği ele alan bir oyun olarak dikkat çekiyor. Oyun, yönetmen Özlem Sabuncuoğlu Kara tarafından yönetilecek ve yaşamdan farklı kadın profillerini işleyerek izleyicilere derin bir deneyim sunacak.
Özellikle 08 Mart Emekçi Kadınlar Günü’ne özel olarak düzenlenen bu etkinlikte, kadınların toplum içindeki sorunlarına dikkat çekilerek dayanışma ve çözüm üretme vurgusu yapılacak.
Etkinlik ücretsizdir ve tüm halkın katılımı için açıktır. Kadınların ve toplumun bu önemli konuda bir araya gelerek farkındalık yaratmasını sağlamak amacıyla, tüm izleyicileri ve basın emekçilerimizi bu anlamlı etkinliğe davet ediyoruz

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.