Bozkurt’ta iftar buluşmasında Akif Bayar’a kararlı destek

Bozkurt’ta iftar buluşmasında Akif Bayar’a kararlı destek
Yayınlama: 29.03.2024
A+
A-

Bozkurt ilçesinde, seçime günler kala sebze pazarında Cumhur İttifakı tarafından iftar buluşması gerçekleştirildi.İftar buluşmasına katılan Ak Parti Denizli Milletvekili Av.Cahit Özkan, Ak Parti Denizli İl Başkanı Yücel Güngör, MHP Denizli İl Başkanı Av.Mehmet Ali Yılmaz ve Cumhur İttifakı Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Osman Zolan da Bayar’a destek vererek, Cumhur İttifakının güçlü duruşunu ve gerçek belediyecilik anlayışını vurguladılar. İftar buluşmasına Ak Parti Bozkurt İlçe Başkanı Mehmet Mumcular, MHP Bozkurt İlçe Başkanı Hidayet Karadağ, meclis üyesi adayları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

 

Buluşmada Cumhur İttifakı Bozkurt Belediye Başkan Adayı Akif Bayar Bozkurt’un geleceği için çalışmalarını anlattı. İlçenin potansiyelini vurgulayan Bayar, “Bozkurt’umuzun gelişmesi için artık harekete geçme zamanı geldi” dedi.

 

Bozkurt halkı tarafından büyük ilgi ve destek gören Bayar projeleriyle ciddi beğeni aldı.

 

Akif Bayar konuşmasında geçen yıllara ve kaybedilen zamana dikkat çekti.

 

“İhmallerden dolayı zaman kaybettik”

 

Bayar: Hanbat ovamız, bu topraklar tarımdan sanayiye kadar birçok alanda başta Ege olmak üzere Türkiye’ye örnek olacak bir konumda iken bugün ne durumdayız?

 

Uzun yıllardır yapılmayan işlerden ve ihmallerden dolayı zaman kaybettik. Dedi.

 

Bayar katılımcı belediyecilik ve şeffaf yönetim anlayışıyla yapacağı çalışmaları anlattı:

 

Çiftçi meclisimizle, gençlik meclisimizle, eğitim, üretim ve istihdam için kalkınma sağlayacak güzel icraatler için çalışacağız.Organize sanayi bölgemizi kuracağız ve yol üzerine yeni işletmeler açacağız. Sosyal alanlarla, parklarla, spor alanlarıyla Bozkurt’umuzun çehresini değiştireceğiz.

 

Gençlerimiz geleceğimiz, gençlik meclisimiz ve gençlik merkezimizden tutun kitap kafelere, oyun salonuna, eğitim burslarına ve festivallere kadar birçok projemiz var. Hepsini sizlerin desteği ile gerçekleştireceğiz. Dedi.

 

Bayar, icraat ve hizmete dikkat çekti

 

31 Mart günü hepimizin önüne pusulalar konacak bu pusulada gelin hep beraber icraate, hizmete daha iyi bir Bozkurt’a oy verelim.

 

Ben bir kardeşiniz olarak, Akif Hoca olarak Bozkurt’umuzun gelecek vizyonunu sizlerle birlikte inşa etmeye hazırım. ifadelerini kullandı.

 

 

 

 

 

Programa katılan Ak Parti Denizli İl Başkanı Yücel Güngör:

 

“Akif Bayar hocamızı Bozkurt Belediye Başkanı olarak göreceğimizde adımız kadar eminiz.”

 

Güngör:  Büyükşehir Belediye Başkanımız Osman Zolan ile Gerçek Belediyeciliği inşallah hep beraber gerçekleştireceğiz. Akif Bayar hocamızı Bozkurt Belediye Başkanı olarak göreceğimizde adımız kadar eminiz.Önümüzdeki bu süreçte Cumhur İttifakımız ile birlikte Akif Bayar hocamız Belediye Başkanı olacak bunu hep beraber göreceğiz. ifadelerini kullandı.

 

MHP İl Başkanı Av.Mehmet Ali Yılmaz:

 

“Bayar, yepyeni bir nefes yepyeni bir ses”

 

Cumhur İttifakı olarak Bozkurtta yepyeni bir nefes yepyeni bir sesle sizlerle birlikteyiz.

 

Bozkurt’umuzun yolları kendine yakışır olsun istiyoruz. Spor merkezi ile,gençlik merkeziyle yepyeni bir Bozkurt’u hep birlikte inşa edelim diyoruz.”

 

Bozkurtta değişimi Akif Bayar hocamızla hep birlikte inşa edeceğimize inanıyorum. Büyükşehir Belediye Başkanımız Osman Zolan Bey ile güler yüzlü bir beş yıl daha hizmete devam edeceğiz. Dedi.

 

Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Osman Zolan:

 

“Bozkurt’umuzun yolu açık olsun. Biz Bozkurt sevdalısıyız.”

 

Programda konuşan Osman Zolan: Bizim niyetimiz Bozkurt’ta daha fazla hizmet etmek diyerek gerçek belediyeciliği vurguladı.

 

Zolan sözlerine şöyle devam etti:

 

Bozkurt’umuzun yolu açık olsun. Biz Bozkurt sevdalısıyız.Bizler gerçek belediyecilik anlayışıyla hizmet ettik. Bozkurt’umuzun tüm mahallerine hizmet ettik.

 

İnşaallah Akif Hocamla birlikte Bozkurt’umuza hizmet edeceğiz.

Benim gittiğim tüm ilçelerde kapalı pazar yeri var ama Bozkurt’umuzda yok.

Kapalı pazar yerini ilçe belediyelerimiz yapıyor. dedi.

 

Akif hocam geldiğinde inşaallah kapalı pazar yerini yapacak. Akif hocamla beraber mührümüzü alalım Bozkurt’umuza hizmet destanları yazalım. İfadelerini kullandı.

 

 

 

 

 

 

Ak Parti Milletvekili Av.Cahit Özkan

 

“Kayıp yılları telafi etmek için yollardayız.”

 

Av. Cahit Özkan: Kıymetli hemşehrilerim  bugün bir seçim sürecinden geçiyoruz. Ancak biz her zaman Sayın Cumhurbaşkanımızın ifade ettiği gibi, bugün ne geçmişin karanlıklarına ağıtlar yakacağız nede dünkü başarılarımıza destanlar yazacağız, gün yeni bir gündür.

 

Kadınlarımız için,gençlerimiz için, aydınlık yarınlarımız için vakit yeniden yollara düşme vaktidir. Sizler için yollara düştük.Bozkurtumuz için Hanbatımız için mahallelerimiz için. İnşallah kayıp yılları telafi etmek için yollardayız. İfadelerini kullandı.

 

“Akif Bayar Hocamızın her sözünün kefiliyiz”

 

Bakıyoruz ki sokakta manavda kasapta Akif Bayar başkanımız evlatlarımıza öylesine iyi bakmış ki her gördüğümüz vatandaşımız Akif Bayar başkanımızı gördüğünde yüzünde güller açıyor. Çünkü zaten büyük hizmeti yapmış Akif hocam. Akif Bayar hocamızın her sözün kefiliyiz o hizmet ve eser siyaseti yapacak. İfadelerini kullandı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.