Bostanlısporlu Servet Ateş’ten 5 madalya

Bostanlısporlu Servet Ateş’ten 5 madalya
Yayınlama: 12.02.2024
A+
A-

Bostanlıspor’un master yüzücüsü Servet Ateş, 2024 Uluslararası Masterlar Kış Yüzme Şampiyonası’nda 5 madalya kazandı.

Edirne’de 3 gün devam eden ve bugün sona eren  2024 Uluslararası Masterlar Kış Yüzme Şampiyonası’na Bostanlıspor adına katılan Servet Ateş büyük başarı elde etti.
Almanya, Yunanistan, Bulgaristan, Rusya, Moldova, Fransa, K.Makedonya başta olmak üzere pek çok ülkeden yabancı yüzücülerin yanıs sıra Türkiye’nin dört bölgesinden sporcuların katıldığı Uluslararası yarışmanın en başarılı sporcularından birisi olan Bostanlısporlu Servet Ateş 5 kez kürsüye çıkmanın gururunu yaşadı.
Çok çekişmeli, heyecanlı, bir o kadar da yorucu ve zevkli geçen yüzme şampiyonasının sonucunda 2 altın, 1 gümüş, 2 bronz madalya kazanan Servet Ateş, “yoruldum ama değdi” dedi. Ateş duygularını şöyle dile getirdi:
”Edirne’de 9-11 Şubat 2024 tarihleri arasında yapılan Uluslararası Masterlar Kış Yüzme Şampiyonası’ndfa 3 gün kulaç attım. Yabancı katılımın da yüksek olduğu  yüzme şampiyonasının sonucunda 2 altın, 1 gümüş, 2 bronz madalya aldım. Bana her türlü desteği veren ve güç kazandıran Bostanlıspor Kulübüne ve emeği geçenlere teşekkür ederim. Yarışmalara ve madalyalara devam.”

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.