Bizim anlayışımızda belediye malı, yetim hakkı kadar kutsaldır

Bizim anlayışımızda belediye malı, yetim hakkı kadar kutsaldır
Yayınlama: 14.03.2024
A+
A-

Saadet Partisi İzmir’de seçimlere 4 ilçede kadın adaylar ile giriyor. Bunlardan biri olan Bayındır Belediye Başkan adayı Fatma Dündar, ‘dürüst ve temiz siyaset’ ilkesi ile 31 Mart’a hazırlanıyor. Saadet Partisi Kadın Kolları Genel Başkanı Nurgül Beytiye Ekinci, Bayındır’da tek kadın aday olan Fatma Dündar’ı yalnız bırakmadı. Saha çalışmalarına eşlik etmek ve partisinin kadın adayına destek istemek için Bayındır’a gelen Ekinci, Dündar’ın yoğun çalışma temposuna dâhil oldu.

Bayındır Kadınlar Pazarı’nı ziyaret ederek kendi yetiştirdiği ürünleri satan kadın pazarcı esnafı ile yakın temas kuran Saadet Partisi heyeti, sorun ve talepleri dinledi. Pazarcılarla sıcak sohbetlerin gerçekleştiği ziyaretler, esnaf taraması ile devam etti.

“İki kutuplu bir siyasete mecbur değiliz”

Halk meclisleri kuracağını ve katılımcı bir yönetim anlayışı sergileyeceğini belirten Fatma Dündar, “Halkımıza planlı, sağlıklı, güvenli, tüm yaşayanların dostu, birlikte yönetilen bir yerde yaşam imkânı sunacağız. Sorundan kaçmayan, üzerine giden ehil kadrolarla kronikleşmiş sorunların üstesinden geleceğiz. Yıllanmış problemleri çözeceğiz.” dedi. Yaşanabilir bir Bayındır için Milli Görüş belediyeciliğine ihtiyaç duyulduğunu bildiren Dündar, insanların sağlığına, mutluluğuna, refahına ve güvenli geleceğine dönük projeler ürettiklerini ifade etti.

Ankara’dan gelerek çalışmalara katılan SP Kadın Kolları Genel Başkanı Nurgül Beytiye Ekinci ise, “Bizim Milli Görüş olarak yolsuzluğa, kayırmacılığa ve savurganlığa asla ama asla toleransımız yoktur. Bizim anlayışımızda belediye malı, yetim hakkı kadar kutsaldır. İki kutuplu bir siyasete mecbur değiliz. Farklı seçeneklerimiz var. Bu seçenek Bayındır’da Fatma Dündar’dır.” diye konuştu.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.