Binlerce çocuk gönüllerince eğlendi

Binlerce çocuk gönüllerince eğlendi
Yayınlama: 05.02.2024
A+
A-

 Binlerce çocuk gönüllerince eğlendi

 

Çocukların tatil keyfini doyasıya yaşaması için düzenlenen Denizli Büyükşehir Belediyesi Çocuk Şenliği 3 günde binlerce çocuğu ağırladı. Çocuklar, tiyatrodan, sihirbaz gösterilerine atölyelerden sanal gerçeklik oyun alanlarına tatil keyfini Büyükşehir Belediyesi ile yaşadı.

 

Denizli Büyükşehir Belediyesinin, çocukların tatil keyfini doyasıya yaşamaları için düzenlediği Denizli Büyükşehir Belediyesi Çocuk Şenliği sona erdi. Büyükşehir Belediyesi Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezi’nde düzenlenen şenlikte binlerce çocuk gönüllerince eğlendi. Kukla, pandomim ve çocuk tiyatrolarından, sihirbaz gösterilerine boyama atölyelerinden sanal gerçeklik oyun alanlarına birçok etkinliğin yer aldığı şenlik 2 Şubat’ta kapılarını açtı. Hafta sonu programının dolu dolu geçtiği şenliğe akın eden çocuklar gün boyu yapılan yüz boyama, palyaço, sosis balon ve maskot gösterilerine katıldı. Sanal gerçeklik oyun alanının yoğun ilgi gördüğü şenlikte oyunları 3 boyutlu yaşayan çocuklar keyifli saatler geçirdi. Ahşap horoz masa süs, taş boyama magnet, kum boyama, seramik boyama, baykuş kalem, mandala bardak altlığı gibi düzenlenen birçok atölye çalışması ile eğlenceli etkinliklere katılan çocuklar ayrıca planetaryumda uzayın derinliklerini izleme fırsatı buldu.

“Çocuklarımız için ne yapsak azdır”

 

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, çocukların tatil keyfini verimli ve kaliteli geçirmeleri için düzenledikleri Çocuk Şenliğinin çok güzel geçtiğini belirterek, “Şenlikte her şey çocuklarımız için özenle hazırlandı. Çocuklarımızın tatil keyfini doyasıya yaşayabilmeleri için birbirinden farklı birçok etkinliği bir araya getirdik” ifadelerini kullandı. Şenliğe çocukları ile birlikte katılan anne-babalara da teşekkür eden Başkan Zolan, “Çocuklarımız şenliği çok sevdi. Katılımın yoğun olması, onların yüzlerinin güldüğünü görmemiz bizleri ayrıca çok mutlu etti. Çocuklarımız için ne yapsak azdır” dedi.

 

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.