Başkan Yücel Yılmaz zafere Bigadiçle beraber yürüyor

Başkan Yücel Yılmaz zafere Bigadiçle beraber yürüyor
Yayınlama: 01.03.2024
A+
A-


Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz’ı ve AK Parti Bigadiç Belediye Başkan adayı Mustafa Göksel’i Bigadiçli’ler büyük bir sevgiyle karşıladı. Başkan Yılmaz, “Maşallah Bigadiç kararını vermiş. 31 Mart zaferine Bigadiçle beraber yürüyoruz” dedi.

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, AK Parti Bigadiç Belediye Başkan adayı Mustafa Göksel ile birlikte 31 Mart seçimleri için Bigadiçli’lerden destek istedi. Bigadiç Ziraat Odası, Et ve Süt Birliği, Esnaf ve Sanatkarlar Kooperatifi, Esnaf Kefalet Kooparatifi, Şoförler Odası’nı ziyaret eden Başkan Yılmaz, pazar yerinde vatandaşlarla bir araya geldi. Bigadiç Sanayi esnafını ve Bigadiç Belediye Mezbahası’nda çalışanlara kolaylıklar dileyen Başkan Yılmaz, Babaköy ve Hamidiye mahallelerinde büyüklerinin elini öpüp “31 Mart’ta zafere beraber yürüyelim” dedi.

ESERLERİMİZİ SİZİNLE İNŞA EDECEĞİZ
Esnaf ve Bigadiçli hemşehrilerinin sevgisiyle enerjilerine enerji kattıklarını vurgulayan Başkan Yılmaz, “Eserlerimizi sizinle inşa ettik yine sizinle inşa edeceğiz. Şehrimiz için birlikte çalışmaya, fikir üretmeye ve istişare etmeye devam ediyoruz.  Alın teri ve emekle rızkını kazanan esnafımızın her zaman yanındayız” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.