Başkan Orkan Karesi’yi karış karış geziyor

Başkan Orkan Karesi’yi karış karış geziyor
Yayınlama: 05.03.2024
A+
A-

ORKAN: “BİZİM İÇİN EN GÜZEL MAKAM, HEMŞEHRİLERİMİZİN GÖNLÜDÜR”

 

Mahalle ziyaretlerini sürdüren ve her mahallede ev ve kahvehanelere konuk olan Karesi Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Dinçer Orkan, gönülleri fethetmeye devam ediyor.

 

Karesi Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Dinçer Orkan, seçim çalışmalarını haftasonu da sürdürdü. Misafir olduğu her yerde, konuk olduğu her evde, sıktığı her elde güler yüzle ve samimiyetle karşılanan Başkan Orkan, mahalle ziyaretlerini Toygar Mahallesi’nde sürdürdü. Toygar’da kahvehane ziyaretlerinde bulunan Başkan Orkan, gördüğü ilgi için vatandaşlara teşekkür etti.

Başkan Orkan daha sonra sırasıyla Kalaycılar, Naipli ve Bakacak Mahallelerinde vatandaşlarla kucaklaştı. Vatandaşları dinleyen, talep ve önerilerini dinleyen Başkan Orkan, Karesi Belediyesi’nde son 5 yıldır sürekli vatandaşlarla bir araya gelerek istişarelerde bulunduklarını söyledi. Vatandaşlar istişare ile güzel hizmetlere imza attıklarını ifade eden Orkan, “Heyecanıyla, coşkusuyla, gönlü güzel insanlarıyla bizden desteklerini hiç bir zaman esirgemediler, bugün de bir başka güzeldi. Biz Karesi’yi karış karış geziyor, gönüllere talip oluyoruz. Hamdolsun vatandaşlarımız bu sıcak, samimi ve muhabbet dolu akşamda bizleri bağrına bastı. Bizim için en güzel makam, hemşehrilerimizin gönlüdür. Bizim Naipli’li hemşehrilerimizle gönüllerimiz bir, sevgimiz baki. Hemşehrilerimizle bir aradayken yüzümüz de gönlümüz de gülüyor” dedi.

Başkan Orkan’a ziyaretlerinde AK Parti İlçe Başkanı Hakan Aka ve Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Mustafa Bilsem ile belediye meclis üyesi adayları eşlik ederken, gün sonunda ise Belediye Meclis Üyesi Adaylarıyla toplantı yaparak, seçim çalışmalarını değerlendirdi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.