Başkan Adayı Doğan, ’’İnancım tam, başarılı olacağız.’’

Başkan Adayı Doğan, ’’İnancım tam, başarılı olacağız.’’
Yayınlama: 24.03.2024
A+
A-

Gaziemir Belediye Başkan Adayı Deniz Doğan, Abdullah Arda Meydanı’nın dolup taştığı, yaklaşık 2 bin kişinin katıldığı iftar programı düzenledi. Gaziemir’in yuvası olduğunu belirten Doğan, ‘’Bu kentte doğdum, büyüdüm, evlendim, çocuğum oldu ve kentin her bir köşesini, her bir sokağını adeta birer hatıra gibi içimde taşıyorum. Bu yüzden, Gaziemir’in kalkınması, gelişmesi ve daha yaşanabilir bir kent haline gelmesi benim için hayati önem taşıyor. İnancım tam, başarılı olacağız.’’ dedi.

Cumhur İttifakı Gaziemir Belediye Başkan Adayı Deniz Doğan, Aktepe ve Sarnıç bölgelerinde düzenlediği iftar programlarının ardından, dün, ilçenin en büyük meydanı olan Abdullah Arda Meydanı’nda, yaklaşık 2 bin kişinin katıldığı iftar programı düzenledi. İftar öncesinde Deniz Doğan, katılımcılara hitaben yaptığı konuşmada, ‘’Bugün burada, sizlerle bir araya gelmenin ve birlikte bu güzel iftar sofrasını paylaşmanın mutluluğunu yaşıyorum. Gaziemir, benim yuvam. Bu kentte doğdum, büyüdüm, evlendim, çocuğum oldu ve kentin her bir köşesini, her bir sokağını adeta birer hatıra gibi içimde taşıyorum. Bu yüzden, Gaziemir’in kalkınması, gelişmesi ve daha yaşanabilir bir kent haline gelmesi benim için hayati önem taşıyor.’’ dedi

Şeffaflık, katılımcılık ve dürüstlük ilkelerinden asla ödün vermeyeceğim

‘’Sizlerin de bildiği gibi, Gaziemir birçok potansiyele sahip bir kenttir.’’ diye sözlerini devam eden Doğan,’’Ancak bu potansiyeli hayata geçirebilmek, kentimizi hak ettiği yere taşıyabilmek için çaba göstermek gerekiyor. İşte bu noktada, ben Deniz Doğan olarak ve ekibim, Gaziemir’in sorunlarını çözmek, ihtiyaçlarını karşılamak ve geleceğini inşa etmek için buradayız. Gaziemir’in her bir bireyinin sesini duymak, taleplerini anlamak ve çözüme kavuşturmak için buradayız. İlçemizin her kesimini kucaklayacak, herkesin hakkını koruyacak ve adaletli bir yönetim anlayışıyla hareket edeceğim. Şeffaflık, katılımcılık ve dürüstlük ilkelerinden asla ödün vermeyeceğim. Bu şehirde yaşayan her bir vatandaşımızın, her bir esnafımızın, her bir gencimizin, her bir yaşlımızın, her bir çocuğumuzun hayatını iyileştirmek için buradayız. Onların refahı ve mutluluğu için elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Bu yolda yalnız olmadığımızı biliyoruz; sizlerin desteği ve güveniyle bu zorlu görevin üstesinden geleceğiz. Son olarak, bu güzel akşamda birlikte olduğunuz için hepinize teşekkür ediyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum. Sizlerle birlikte, Gaziemir’i daha yaşanabilir, daha güzel bir kent haline getirmek için yola çıktık. İnancım tam, başarılı olacağız.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.