ALTIEYLÜL’den Hasan Avcı’ya tam destek

ALTIEYLÜL’den Hasan Avcı’ya tam destek
Yayınlama: 02.03.2024
A+
A-

ALTIEYLÜL’DEN HASAN AVCI’YA TAM DESTEK

Altıeylül Belediye Başkanı ve Altıeylül Belediye Başkan Adayı Hasan Avcı; gündüz esnaf, akşamda kırsal mahallelerde seçim çalışmalarını sürdürüyor. Bağımsız olarak çıkmış olduğu bu yolda desteklerini esirgemeyen Altıeylüllür: “Hasan Başkanımıza desteğimiz tam. Bu zamana kadar yapmış olduğu projelerle Altıeylül’ün çehresini değiştirdi. Hasan Başkanımızın Altıeylül’de Belediye Başkanı olarak devam etmesini hep istemiştik. Ama yapılan yanlışlar ve haksızlıklar karşısında çıkmış olduğu bu yolda bizlerde Başkanımıza desteğimizi sürdürüyoruz. Herşey Altıeylül için. Herşey Hasan Avcı Başkanımız için. Kendisini seviyor ve başarıların devamını diliyoruz” diye konuştu.

BAĞIMSIZ ALTIEYLÜL ADAYI HASAN AVCI: SİZİN DESTEĞİNİZ BİZLERİ MOTİVE EDİYOR

Altıeylül Belediye Başkanı ve Altıeylül Belediye Başkan Adayı Hasan Avcı kırsal mahallelerde seçim çalışmalarını sürdürüyor. Avcı, “Bağımsız olarak çıkmış olduğumuz bu yolda bizleri yalnız bırakmayan siz değerli Altıeylüllü vatandaşlarımız; sizin desteğiniz bizleri motive ediyor. Anlıyoruz ki Altıeylül’e daha çok yapacak işimiz var.” dedi.

BAĞIMSIZ ALTIEYLÜL BELEDİYE BAŞKAN ADAYI HASAN AVCI: HERKESE TEŞEKKÜRLER

Bağımsız Altıeylül Belediye Başkan Adayı Hasan Avcı, gündüz esnaf ziyaretleri akşam da Küçük Bostancı, Büyük Bostancı ve Nergiz Mahalleleri’ne ziyarette bulundu. Hasan Avcı, “Bizlere gönül kapılarını açan, teveccüh gösteren tüm hemşehrilerimize teşekkürlerimi iletiyorum” diye konuştu.

BAĞIMSIZ ALTIEYLÜL ADAYI HASAN AVCI: DUALARINIZI, DESTEKLERİNİZİ BEKLİYORUM

Avcı sözlerini şöyle sürdürdü: , “Altıeylül Belediye Başkanlığı yaptığım süre zarfı içerisinde biz sizin emanetine sahip çıktık. Öksüz yetimin ihtiyaç sahibinin hakkını başkalarına teslim etmemek için var gücümüzle mücadele ettik. Dualarınızı,  desteklerinizi bekliyorum.  Bugünden sonra da var gücümüzle çalışacağız.

BAĞIMSIZ ADAY HASAN AVCI: YARIM KALANLAR BİTECEK YENİ PROJELER İNŞA EDİLECEK

İnşallah 31 Mart’ta kırsal mahallelerinizden almış olduğumuz desteklerle sandıktan çıkacağız. Bizler Altıeylül için projeler ürettik, bundan sonra da üretmeye devam edeceğiz.  31 Mart yerel seçimlerinden Bağımsız olarak çıkmış olduğumuz bu yolda sizin desteklerinizle yeniden seçildiğimizde yarım kalan projelerimizi tamamlayarak ve üstüne yeni projelerimizi koyarak Altıeylül’ü Balıkesir’in birinci ilçesi yapacağız.”

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.