AK Partili Ahmet Aydın’dan Başkan Tunç Soyer’e Kocaçay çıkışı

AK Partili Ahmet Aydın’dan Başkan Tunç Soyer’e Kocaçay çıkışı
Yayınlama: 26.01.2024
A+
A-

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin 2022 yılında başladığı ve iş bitim tarihi ile ilgili 26 Ocak 2024’ü (bugün) belirlediği Seferihisar Kocaçay Deresi Sürdürülebilir Kentsel Tasarım Uygulama Alanı Yaptırılması işi tamamlanmadı. İhale bedeli 88.900.000.00 TL olan ve 540 iş günü içerisinde biteceği söylenen Kocaçay projesi havada kaldı.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’e Kocaçay üzerinden gönderme yapan AK Partili Ahmet Aydın, “15 yıldır ne Seferihisar, ne de İzmir’de başlatıp bitirdiğin bir proje görmedik. Maalesef bu da gol değil” dedi.

2013 yılında Seferihisar Belediye Başkanı olduğu dönemde  Kocaçay Mevkii’ne Mandalina Parkı adı altında, ilçenin en büyük sosyal dinlenme tesisi ve piknik alanını yapacağının sözünü verdiğinin altını çizen, tamamlanmayan Kocaçay Deresi’nin son halini paylaşan Aydın, “Artık en büyük hakem olan millet, 31 Mart’ta sana kırmızı kartı gösterecek. Tabi teknik ekip seni oyundan almaz da aday gösterirlerse. ‘Söz verdik yaptık’ diyorsun ya, mesela yani!” ifadelerine yer verdi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.