Sizin için ALTIEYLÜL için adayım

Sizin için ALTIEYLÜL için adayım
Yayınlama: 29.02.2024
A+
A-

Altıeylül Belediye Başkanı ve Bağımsız Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı, bugün de Balıkesir’e değer katan firmalara ve Bahçelievler’de Çarşamba günleri kurulan semt pazarında esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.

Altıeylül Belediye Başkanı ve Bağımsız Altıeylül Belediye Başkan Adayı Hasan Avcı, şehrimize değer katan, istihdam ve ekonomiye katkı sağlayan Balıkesir Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan Tınaz Tarım Sanayi Manikalarını, Kelemençe Gıda’yı ve Gürler Beton’a ziyarette bulundu.

BAŞKAN ADAYI HASAN AVCI ÇARŞAMBA PAZARI’NDA ESNAF VE VATANDAŞLARLA BİR ARAYA GELDİ

Ekonomiye ve Balıkesir’e değer katan firmalara yapılan ziyaretlerin ardından Altıeylül Belediye Başkanı ve Bağımsız Altıeylül Belediye Başkan Adayı Hasan Avcı; Bahçelievler’de kurulan Çarşamba Pazarı’nda esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.

Semt pazarı esnafı ve pazarda vatandaşlarla bir araya gelen Bağımsız Belediye Başkan Adayı Hasan Avcı;  “Bugüne kadar olduğu gibi önümüzdeki dönemde de hizmete devam etmek için BAĞIMSIZ Altıeylül Belediye Başkan Adayı olarak desteklerinizi bekliyorum” dedi.

BAĞIMSIZ ALTIEYLÜL BELEDİYE BAŞKAN ADAYI HASAN AVCI: “BAĞIMSIZIZ AMA YALNIZ DEĞİLİZ”

Çarşamba Pazarı’nda vatandaşlarla ve esnafla bir araya gelen Altıeylül Belediye Başkanı ve Altıeylül Bağımsız Belediye Başkan Adayı Hasan Avcı “Tüm esnaf ve pazarcı kardeşlerime hayırlı işler ve bol kazançlar dilerim. Sizin desteğinizle, milletimizin desteğiyle bağımsız olarak çıkmış olduğumuz bu yolda parolamız ‘BAĞIMSIZIZ AMA YALNIZ DEĞİLİZ’ sizlerden destek bekliyorum. 31 Mart yerel seçimlerinde Altıeylül’de bağımsız aday olarak çıkmış olduğumuz bu yolda sizlerin oylarını alarak Altıeylül’e yeniden hizmetlerimizi ve projelerimizi kazandırmak için çalışacağız” diye konuştu.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.