Şehrin en yeni beş yıldızlı fitness merkezi QUALITASSPA İzmir’de

Şehrin en yeni beş yıldızlı fitness merkezi QUALITASSPA İzmir’de
Yayınlama: 02.03.2024
A+
A-

ŞEHRİN EN YENİ BEŞ YILDIZLI FITNESS MERKEZİ QUALITASSPA İZMİR’DE!

Wyndham Grand İzmir Özdilek bünyesinde hizmet veren Qualitasspa İzmir Agamemnon Thermal & Wellness Center, misafirlerine en kaliteli hizmeti sunma çabasına ilk günkü heyecanıyla devam ediyor.

Qualitasspa İzmir Agamemnon Thermal & Wellness Center, fitness merkezini sektörün en iyi markası Technogym Fitness ürünleri ile yeniledi. Büyük bir yatırım ile modernize edilen merkezin açılışı ise yoğun katılımlı bir kokteyl organizasyonu ile gerçekleşti.

Otel ekibinin ustalıkla hazırladığı sağlıklı ürünlerin ikram edildiği organizasyona, Technogym Master Trainer’lar da katıldı. Technogym Master Trainer’lar, yeni cihazların tanıtımını üyelere ve basın mensuplarına bire bir eşlik ederek sağladı.

2 bin 200 metrekare alanda hizmet veren Qualitasspa; sağlıklı yaşamı terci eden, sağlığına ve güzelliğine önem veren İzmirlilere hizmet vermekte ve üyeleri tarafından adeta bir şehir kulübü gibi benimseniyor.

Termal SPA, İzmir’deki en yeni ve teknolojik ekipmanlara sahip fitness merkezi, stüdyoları, açık (yaz) -kapalı yüzme havuzları, termal havuzu, Türk hamamı, saunaları, güzellik ve masaj hizmetleri ile “kaliteli ve sağlıklı yaşam alanı” olarak ön plana çıkıyor. Bu seçkin SPA, hijyene verdiği önemi devamlı yapılan denetimlerle tescillemiş olup 365 gün sabah 06:00’dan gece 23:00’e kadar eğitimli eğitmenler ve profesyonel terapistlerle beş yıldızlı hizmet sunuyor.

Uzakdoğulu terapistlerin sağladığı masaj hizmetleri ve deneyimli güzellik uzmanlarının gerçekleştirdiği bakımlar için önceden rezervasyon yapılması öneriliyor. Üstün kaliteli SPA merkezinden yararlanmak isteyen İzmirliler, günlük kullanım alternatifini değerlendirerek SPA alanlarını kullanabilmekte veya 3 – 6 – 12 aylık üyelikler tercih edebiliyor.

 

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.