Saadet Partisi’nin sunduğu farklı yönetim anlayışına destek istedi

Saadet Partisi’nin sunduğu farklı yönetim anlayışına destek istedi
Yayınlama: 25.03.2024
A+
A-

Saadet Partisi’nin sunduğu farklı yönetim anlayışına destek istedi

Saadet Partisi İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Erduran, “Yolsuzluğa göz açtırmayacağız, emanete asla ihanet etmeyeceğiz ve hizmette adaleti sağlayacağız.” dedi.

Seçim çalışmalarını Buca ilçesi ile sürdüren Erduran, Saadet Partisi’nin Buca Belediye Başkan adayı Selçuk Kavuşan, İlçe Başkanı Mukadder Temur ve partililerle birlikte ilçe turuna çıktı. İlk olarak Öğretmen Evleri Sokağı’ndaki kafelere girerek gençlerle tek tek diyalog kuran Mustafa Erduran, bir kafedeki dj masası başına geçerek denemelerde bulundu. Saadet adayları, Menderes Caddesi’nde esnaf ziyaretleri yaptıktan sonra Hasanağa Bahçesi’nde gezdi. Parktaki vatandaşlarla sıcak temas kuran Erduran, gördüğü hayvanları sevmeyi de ihmal etmedi. Spor sahasında basketbol oynayan gençlerle sohbet eden Mustafa Erduran, gençleri kırmayarak basket atışı yaptı.

Milli Görüş belediyeciliğini anlattı

Saadet Partisi İzmir adayı Mustafa Erduran, 31 Mart’ta şehirlerin kaderini etkileyecek önemli bir karar verileceğini belirterek, Saadet Partisi’nin sunduğu farklı yönetim anlayışına destek istedi. Hizmetlerin vaktinde, eksiksiz ve ihtiyacı karşılayacak şekilde yapılacağının altını çizen Erduran, “Bizim inancımızda bir yerde aç yatan bir insan olursa ondan o şehrin yöneticisi mesuldür” sözleri ile Milli Görüş belediyeciliğinin esasını vurguladı.

SP Buca adayı Selçuk Kavuşan ise “Biz Buca’ya sevdalıyız. Eğer seçilirsek sizleri mahcup etmeyiz. Halka hesabını veremeyeceğimiz bir iş yapmayız. Emanetin bilincinde oluruz. İsrafın her türlüsünü önleriz.” ifadelerini kullandı.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.