Menemen plastik OSB’de tüm kararlar oy birliği ile alınıyor

Menemen plastik OSB’de tüm kararlar oy birliği ile alınıyor
Yayınlama: 08.04.2024
A+
A-

Menemen Plastik İhtisas Organize Sanayi Bölgesi (MPİOSB) 2. Olağan Genel Kurul Toplantısı’nı gerçekleştirdi. Toplantı gündeminde yer alan tüm maddeler oy birliği ile onaylandı.

 

14.03.2023 tarihinde ilk genel kurulunu yaparak Müteşebbis Heyet ile devam etmeyerek kendi kendini yönetmeyi seçen MPİOSB’de 2. Olağan Genel Kurul Toplantısı 28.03.2024 tarihinde gerçekleştirildi. Bölge katılımcılarının yoğun ilgi gösterdiği toplantıda geçen senenin Yönetim Kurulu Faaliyet Raporu ve Denetim Kurulu Faaliyet Raporu okunarak, geçmiş dönemin bilançosu görüşüldü.

Akabinde Yönetim Kurulu ve Denetim Kurulu üyelerinin ibraları maddesi görüşülerek Yönetim ve Denetim Kurulu üyeleri oy birliği ile ibra edildi. Söz konusu toplantıda 2024 Yılı Bütçe ve Çalışma Programı ile, 2024 yılı Yönetim Aidatı ve Hizmet Bedelleri Revizesi ve gündemdeki diğer konular da görüşülerek oy birliği ile kabul edildi.

Toplantının dilek ve temenniler bölümünde söz alan Yönetim Kurulu Başkanı Salih Esen, “Kurucu Başkanı olduğum organize sanayi bölgemizde ilk günden bugüne kadar şahsıma ve benimle birlikte organlarımızda görev yapan  yol arkadaşlarıma verdiğiniz destek ve göstermiş olduğunuz güvenden dolayı teşekkür ederim. Bugüne kadar yönetim olarak sizlere sunduğumuz her teklifi oy birliği ile tereddütsüz kabul ederek yanımızda olduğunuzu her zaman hissettirdiniz. Bizler de sizlerin daha iyi koşullarda üretim yapmanız için elimizden geleni yapıyoruz” ifadelerini kullandı.

2024 yılı içerisinde Yönetim Kurulunun gündeminde yer alan ve Bölgenin geleceği için önem arz eden çalışmalar hakkında da katılımcılara bilgi veren Salih Esen tüm katılımcıların yaklaşan Ramazan bayramını kutlayarak sözlerini tamamladı. Yönetim Kurulu Başkanı Esen’in konuşması sonrası söz alan katılımcılar Bölge için yaptığı gayretli çalışmalardan ötürü Esen’e ve Yönetim Kuruluna teşekkür ettiler.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.