İESOB TV yayına başlıyor

İESOB TV yayına başlıyor
Yayınlama: 23.01.2024
A+
A-

İzmir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (İESOB), İESOB TV ile Türkiye’de esnaf teşkilatları içinde ilk televizyon yayınını başlatmanın gururunu yaşıyor.

25 Ocak 2024 Perşembe günü ‘Başkanlar Konuşuyor’ programı ile yayına başlayacak olan İESOB TV, esnaf sanatkarların ve teşkilatının görüşlerini, beklentilerini, sorunlarını kamuoyuna duyurmayı hedefliyor. İESOB TV’nin ilk programının konuğu da İESOB Başkanı Yalçın Ata olacak.

TV içeriği..

İESOB TV’de yapılacak farklı yayınlarla eğitim programları hazırlanacak, esnaf sanatkarlar mesleki, idari, sosyal güvenlik, vergi, istihdam, ulaşım ve benzeri konularda konunun uzmanları tarafından aydınlatılacak.

Ayrıca İESOB TV’ye konuk olacak oda başkanlarını faaliyetlerini, sektörel sıkıntılarını ve beklentilerini dile getirebilecek. İESOB TV, bu yanıyla da İzmir Esnaf Camiası içinde önemli bir iletişim köprüsü kurmayı amaçlıyor.

Medyanın büyük önem kazandığı İletişim Çağı’nın gereklerini yerine getirdiklerini kaydeden İESOB Başkanı Yalçın Ata, ‘Hep önümüze, ileriye bakıyor, daha iyi ve etkin hizmet vermenin yollarını araştırıyoruz. Her alanda esnaf sanatkarlarımızı geliştirmek, çağa uyumlarını kolaylaştırmak, onların değişen toplum düzeninde hak ettiği yeri almalarını sağlamak temel düşüncemiz. İESOB TV bu düşüncelerle hayata geçirilmiş bir yayın organı, televizyon kuruluşu olacak. Esnaf sanatkarların ve oda idarecilerimizin ufkunu açacak, günün şartlarına uygun vizyon çizecektir. İzmir Esnaf Teşkilatı’nın haklı gururu İESOB TV, oda idarecilerinin ve esnaf sanatkarlarımızın gür sesi olacaktır.’ diye konuştu.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.