Galip Atar: Kemalpaşa’da Tarım ve hayvancılık potansiyelini güçlendirmek için kararlıyız

Galip Atar: Kemalpaşa’da Tarım ve hayvancılık potansiyelini güçlendirmek için kararlıyız
Yayınlama: 04.02.2024
A+
A-

Cumhur İttifakı Kemalpaşa Belediye Başkan Adayı Galip Atar, Kemalpaşa Ziraat Odası Başkanı Bülent Oray ve ekibi ile birlikte 19. Uluslararası Tarım Hayvancılık ve Tavukçuluk Fuarını ziyaret etti.

 

Tarım ve hayvancılık konusunda Kemalpaşa’nın önemli bir konuma sahip olduğunu belirten Galip Atar, bu potansiyelin en doğru yöntemler ile geliştirilmesinin önemine dikkat çekerek Kemalpaşa’da tarım ve hayvancılık sektörünü desteklemek ve güçlendirmek adına faydalı projeler yapmaya kararlıyız dedi.

  1. Uluslararası Tarım Hayvancılık ve Tavukçuluk Fuarını Kemalpaşa Ziraat Odası Başkanı Bülent Oray ile birlikte ziyaret eden Galip Atar “Düzenlenen bu fuar ile,hayvancılık ve tavukçuluk alanlarında faaliyet gösteren yerli ve yabancı şirketlerle bir araya gelme fırsatı bulduk. Yerli üreticilerimizin ve girişimcilerimizin yanı sıra uluslararası firmaların da katılımıyla, sektörümüzün gelişimine yönelik yeni iş birlikleri ve yatırım fırsatları ortaya çıkabileceğine düşünüyorum. Kemalpaşa’mız tarım ve hayvancılıkta yüksek potansiyele sahip. Bu potansiyeli doğru yöntemlerle, yeni teknolojilerle geliştirmek ve büyütmek bizim elimizde. Cumhur İttifakı olarakKemalpaşa’da tarım ve hayvancılık sektörünü desteklemek ve güçlendirmek adına faydalı projeler yapmaya kararlıyız. Gelecek nesillere daha yaşanabilir bir dünya bırakmak için tarımın doğal kaynaklarımızla uyum içinde olmasını sağlayacak politikaları hayata geçirmeyi hedefliyoruz. Tarım, Hayvancılık ve Tavukçuluk Fuarımızın, kazancın artmasına, pazarın, sanayi ve teknolojimizin gelişmesine vesile olmasını diliyor, katkı veren herkese ve ziyaretimizde yanımızda bulunan Kemalpaşa Ziraat Odası Başkanı Bülent Oray ve ekibine teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.