Dünya tarımı 19. kez AGROEXPO’da buluşuyor

Dünya tarımı 19. kez AGROEXPO’da buluşuyor
Yayınlama: 29.01.2024
A+
A-

Dünya’nın en büyük tarım ve hayvancılık fuarlarından biri olan AGROEXPO Uluslararası Tarım, Hayvancılık ve Tavukçuluk Fuarı, PROGEN Ana Sponsorluğu ile 30 Ocak Salı günü 19. kez kapılarını açıyor

Saat 11.00’de C Fuaye etkinlik alanında yapılacak açılışla kapılarını açacak olan AGROEXPO bu yıl yine dünyanın dört bir yanından yüzbinlerce ziyaretçiyi İzmir’de ağırlayacak. AGROEXPO’da katılımcılar, 330 bin metre karelik Türkiye’nin en büyük fuar alanı olan Fuar İzmir’de 15 ayrı holde en yeni ürünlerini sergileyecek.

29 ÜLKEDEN 521 STANT

UFİ ( Dünya Fuarlar Birliği) tarafından onaylı tek Tarım ve Hayvancılık Fuarı olma özelliğini taşıyan ve

İtalya, Rusya, Çin, Macaristan, Çekya, İran’ın pavilyon katılımlarının olduğu fuarda, 29 ülkeden toplam 521 firma bulunuyor. 90 Ülkeden yüzbinlerce ziyaretçiyi ağırlayacak olan AGROEXPO’da ilk gün Ticaret Bakanlığı himayesinde Ege İhracatçı Birlikleri organizasyonu ve ikinci gün de Orion Fuarcılık organizasyonu ile düzenlenecek ikili görüşmeler ile milyarlarca dolar iş hacmi gerçekleşmesi hedefleniyor.

 

ZİYARETÇİLER TRAKTÖRLERİ DENEYECEK

Türkiye’de ilk kez bir tarım fuarında kurulacak olan özel test sürüş alanında, ziyaretçiler birbirinden ünlü traktör firmalarının en yeni teknolojiye sahip traktörlerini test etme şansını bulacak. Ziyaretçiler; traktör firmalarının stantlarından alacakları traktör test sürüş kartları ile almak istedikleri traktörleri test parkurunda deneyimleyecekler.

EN RENKLİ ETKİNLİKLER AGROEXPO’DA

AGROEXPO her yıl olduğu gibi bu yılda birbirinden renkli etkinliklere sahne olacak. WEBAGRON iş birliği ile organize edilecek, Hassas traktör yarışması, traktör penaltı yarışması ve fenomenlerin de katılacağı bilgi yarışmaları gibi etkinliklerle ziyaretçiler 5 gün boyunca C Holü etkinlik salonunda keyifli saatler geçirecek.

 

ÜCRETSİZ BİLETİNİZİ HEMEN ALIN

5 gün boyunca 10.00-18.00 saatleri arasında ziyaretçileri Fuar İzmir’de ağırlayacak olan AGROEXPO’da biletler, fuarın kurumsal internet sitesi olan www.agroexpo.com.tr üzerinden kolayca kayıt olunarak ücretsiz bir şekilde alınabilecek

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.