BBP İzmir’de 30 ilçeden aday çıkarıyor

BBP İzmir’de 30 ilçeden aday çıkarıyor
Yayınlama: 07.02.2024
A+
A-
31 Mart 2024 yerel seçimlerinde Büyükşehirler dışında tüm illerde ve büyükşehir ilçeleri dahil tüm ilçelerde, seçime kendi adayları ve amblemiyle katılan Büyük Birlik Partisi’nde (BBP) İzmir adaylarını belirleme çalışmalarında sona geldi.
Seçim çalışmaları kapsamında İzmir, Uşak, Aydın ve Denizli’de seçim sürecinde sorumlu koordinatör olarak görevlendirilen BBP Genel Başkan Yardımcısı Recep Tufan partisinin İzmir il başkanlığını ziyaret etti.
30 İLÇEDE ADAYLARIMIZLA SAHADAYIZ
İzmir’in 30 ilçesinde 30 belediye başkanı adayı çıkarak BBP ‘de hem belediye başkanı adaylığı hem de meclis üyesi adaylığı başvuruları sürüyor.
2024 yerel seçimlerine kendi adaylarıyla katılacaklarının altını çizen BBP Genel Başkan Yardımcısı Recep Tufan, “İzmir’deki il başkanlığımızla birlikte aday başvurularını değerlendirdik. Değerli il başkanımız Erdem Öksüz ve yönetim kurulu üyeleri ilçe ilçe tüm verilere ve kriterlere hâkim. Çalışmalarımızın sonucunda belirlediğimiz tüm adaylarımızı kamuoyuna kısa süre içinde duyuracağız. İzmir’in tüm ilçelerinde adaylarımızla sahada olacağız.” diye konuştu.
HAFTAYA ADAYLAR AÇIKLANACAK
Partisinin son seçimlerde aldığı oy oranında artış olduğunu söyleyen BBP İzmir İl Başkanı Erdem Öksüz ise, “Şehit liderimiz Muhsin Başkan’ın ayak izlerine basarak ilerliyoruz. İlçe ilçe adaylarımızı önümüzdeki hafta tanıtacağız. Parti çizgimiz ve duruşumuz çok net. Millete hizmet etmeyi Hakka yaklaşma aracı sayan bir bakışla tüm İzmirli hemşerilerimizin 31 Mart seçimlerinde oyuna talibiz. Bu bağlamda adaylarımızı belirliyoruz. Seçim çalışmalarında BBP’nin yüz akı olan adaylarımızla sokak sokak çalışacağız. Partimize ve genel başkanımız Mustafa Destici’ye gönül veren tüm İzmirli hemşerilerimize teşekkür ediyoruz.” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.